drRiedl

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rambouillon, az összetevőket feltöltötte: pandika77, Módosítva: 2016. december 12.

Lelőhely:   Wellmed üzletek, online
Kategória:   Fényvédők

30-as faktorú, UVA/UVB=0.6

Fényvédő és hidratáló krém, amely a nap és a víz szárító hatását folyamatosan kompenzálja. Védi bőröd a káros UVA és UVB sugarak ellen. A sheavaj növeli a fényvédelmet, bőrvédő A- és E-vitamint, gyulladáscsökkentő allantoint és antioxidánst tartalmaz. Táplálja, hidratálja és rugalmasítja bőröd.

Parabént és mesterséges színezőanyagot nem tartalmaz, illatanyaga allergénmentes.

Banyika

2020. február 19.

Pár hónapja használom már. Én megszerettem, szeretem felkenni, habár néha nehezen szívódik be. Talán ez az egy hibája van.Tetszik az illata is, szerencsére nem vagyok érzékeny az illatanyagokra. Hidratálónak sem utolsó! Ki fogok tartani mellette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Ramona01

2019. július 20.

1-2 napja használom. Az illata nekem nem tetszik annyira, nagyon édeskés, sokáig érezni. Az állaga kicsit zsírosabb, de egyáltalán nem kényelmetlen. Viszonylag hamar beszívódik és jól lehet utána sminkelni. :) Korábban a neutrogena hydro boost 25 faktoros hidratálóját használtam. Ennek magasabb az SPF száma picit, ráadásul fele annyiba kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

boni04

2019. május 8.

Lassan elfogy az első tubus, nagyon megszerettem. Csodás illata van, jól hidratål, ės nem nagyon égtem mėg le vele. Hétköznaponként fizikai fényvédőzök, de egyébként ez kerül a pofimra ha nagyobb az igénybevétel. Szeretem, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Nap

2018. április 28.

A kedvenc fényvédős arcápolóm helyett kerestem olcsóbb alternatívát. A Rossmannban találtam rá, eleinte kicsit félve vettem meg ezt a krémet, mert, bár az összetevői szépek, van benne illatanyag (igaz, természetes eredetű), és ezt nem mindig tolerálja jól a bőröm. Ezt a terméket viszont egyáltalán nem okozott irritációt, még (az egyébként diszkrét) illatanyaga sem. Fehér színű krém, amely azonban a felkenés után gyorsan beszívódik, nem okoz zsíros csillogást a bőrön, és fehér réteget sem hagy. Nemcsak az ára szuper, de a hatása is. Ha lehetne, 6 csillagot adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

esszencia

2017. január 18.

Napallergiás vagyok, Nyáron a homokom szörnyen nézett ki eddig, semmi nem segített. Ezt a napvédőt használva nem pattogott ki a bőröm. Profi, szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 18.

oli

2016. november 30.

Fehér bőrre használtam júliusban tengerparton..és egész véletlenül a lábfejem kimaradt a krémezésből...na itt lépett életbe az,hogy valóban jó a termék,mert míg a bekent részem szépen barnult..a nem bekent részem pedig pirosra égett,hámlott és még pér hétig is különböző volt a bőrszín mint az ép részemen:-)Nélküle nyáron sehova sem :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

Milka86

2016. augusztus 29.

gyorsan beszívódik, valóban jól véd a leégés ellen (a 15 faktoros is), hidratálónak is megfelel, kicsit zsírosabb, mint a 15 faktoros, de ettől is puha lesz tőle a bőrőm, nem hagy zsíros érzetet, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Hidratálók: Lanolin, Urea

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.