drRiedl

Ár:   790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rambouillon, az összetevőket feltöltötte: pandika77, Módosítva: 2016. december 8.

Lelőhely:   Wellmed üzletek, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő hatású, gyengéd, élénkítő arctonik bio minősítésű argánolajjal, aloe vera géllel és citrom kivonattal. A bio argánolaj simítja a ráncokat, regenerálja
és vitalizálja az arcbőrt. Az organikus aloe vera gél egyensúlyban tartja a bőr zsír- és vízháztartását, fokozza annak hidratáltságát. Az organikus citrom
aktív összetevői sejtmegújító, kollagén szintézist stimuláló és érfalat erősítő hatásúak. Eltávolítja a mindennapi szennyeződéseket és a smink maradékát.
Parabént nem tartalmaz, illata a természetes kivonatokból ered.

Kajla

2020. szeptember 11.

Egyszerűen imádom ezt a terméket, már szerintem a 7. üveggel vettem, mert egy igazi csoda. Nekem nagyon rendbe tudja rakni az arcomat, sokkal szebb lesz utána a bőröm..
Az illata citromos, szerintem nem zavaró, meg lehet szokni. Előtte használom az arclemosóját is, utána pedig a problémás bőrre való krémet is.
Egyszerűen ezzel a trióval olyan szép bőrt tudok magamnak varázsolni, hogy még mindig megdöbbenek, amikor a tükörbenézek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

bzsofi22

2020. július 29.

A lemoso tejjel egyutt hasznalom, nagyon szuper termekek! Finom, friss citrom illata van, es a 2 termek hasznalata utan ilyenkor nyaron mar plusz hidratalast sem igenyel a borom. Kiuteseket is nagyon szepen lehuzza, de ugy amblokk a borre nagyon jo hatassal van, ujravevos termek lesz nalam es masnak is jo szivvel ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Banyika

2020. február 22.

Én nagyon nagyon szerettem! Habár az összetevői közt van egy-két allergén most elnézve :D Az illata friss citromos. Szép puha lett tőle a bőröm. Én ajánlom. Szimpatikus lett ez a márka. Ugyanebből használom a 30-as SPF-et.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

dorakrem

2019. augusztus 3.

Szeretem a DR.Riedl termékeit, de ezt sajnos továbbadtam, mert nem jött be. Nem érzem, hogy tisztít valószínüleg, mert nem szárad gyorsan és emiatt egy kicsit ragacsosnak is tűnik. Az illata förtelmes, engem nagyon zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Aphrozin

2019. január 6.

Nekem az illata kicsit orvosi, de maga a hatás miatt nekem megéri. Arclemosójával együtt használom, és így ketten a napi rutinommá váltak. Nem szárítja a böröm, hanem frissíti. Tényleg értelmes mennyiség ömlik a korongra, jól adagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

user6

2018. június 7.

Nagyon kellemes arctonik, friss és üde bőrt eredményez.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Nagyon kellemes arctonik, friss és üde bőrt eredményez.:)

incifinci28

2017. május 12.

egy ideje használom a krémes lemosóját és gondoltam ez sem árt ha van :) nagyon jó tonic, frissíti az arcom, nem hagy ragacsos érzetet, nagyon jó illata van, nem ömlik sok folyadék a vattakorongra és ár érték arányban tökéletes! biztos, hogy újra fogom venni ezt is, mint ahogy többi dr riel terméket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

uaim

2017. január 5.

nagyon szuper termék, a termékcsalád kipróbált tagjai mind nagyon jók, este ha átkenem vele az arcom és mondjuk nem kenem fel a szérumot ami előfordul akkor is nagyon szép reggelre a bőröm.

kellemes jól tisztitó és hidratáló tonik, alkohol ugyan van benne de a hatása nagyon jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 5.

Milka86

2016. augusztus 29.

PH értékét nem tudom sajnos, kerestem egy minden mentes tonikot és kipróbáltam ezt a lemosó tejével együtt, elégedett vagyok vele, nem hagy olajos/krémes/ragacsos érzetet, finom az illata, maradék sminket lehozza, kicsit "feldobja" a bőrőm az arctisztítás után vagy hogy fogalmazzam meg :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice