Dsquared²

Ár:   7620 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: N.A., Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-aquás

Összetétel: pézsma, jázmin, galagonya, ibolya levél, vízjegyek, harangvirág, vetiver, fás jegyek, szantálfa, ámbra

Evita72

2017. augusztus 8.

Nagyon szeretem ezt azt illatot, mert valóban olyan, mint amit a neve árul el: kristálytiszta vizű öböl. Tiszta, friss, tavaszi-nyári hangulatot árasztó.Fikarcnyi édesség sincs benne, és az idő múlásával sem jön elő szerencsére, mert azt nagyon ritkán tudom elviselni egy parfümben. Fás is. Hasonló illatokat inkább férfiaknak készített illatszerekben fedeztem fel korábban, amiért irigykedtem is rájuk, de rátaláltam erre és imádom, mert hozza azt a hangulatot, mégis nagyon nőies. Különleges alkalmakra használom, mert különleges. 5-6 órát bír, egész napot nem, de ez számomra teljesen elfogadható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Torpece

2016. szeptember 22.

Számra eddig ez a legkevébé sikerült She Wood verzió. Kissé férfias, számomra idegesítő az ilyen illat, még pasin sem érezném elviselhetőnek. Az Acqua Colonia Lime & Nutmeg illata váltott ki belőlem hasonló ellenszenvet. Sajnálom szegényt, mert az alap She Wood most az egyik kedvencem, ez a "kistesó" most sajnos fekete bárány lett nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Seahorse82

2016. június 26.

Ez egy tavaszi nyári illat. Vizes virágos jegyek dominálnak. Ridegnek nem mondanám, hanem egy olyan illat, amit meleg időben szívesen visel az ember. Szerintem nagyon nőies. Tartóssága sajnos pár óra, ezért érdemes újra frissíteni. Ruhán érződik sokáig. Mivel szerintem a design és a név is sejteti, hogy ez egy "tiszta" illat, ezért csalódni nem fogunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

samelike

2014. október 24.

Az illat számomra, nagyon finom virágos olyan kis selymesen körbelengő. Én némi fás hatást is érzek, ha egy szóval kéne jellemeznem akkor mégis ridegnek mondanám távolságtartó.
A csomagolás minimalista, tetszik, hogy egyszerű és letisztult. Nagyon illik a belbecshez!
Alkalmakra használom, amikor valami igazán különlegesre vágyom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Alkalmakra használom, amikor valami igazán különlegesre vágyom.

Berenice

2013. március 10.

Ma a Müllerben ismerkedtem meg vele közelebbről. Már régebb óta szemezek a She Wood illatokkal, annyira minimalista a design, hogy az már szembeötlő.
Mivel most egy leértékelt billog is ott fityegett az ég kék doboz előtt (félár) nem voltam rest és fújtam..előbb papírra: semmi, csak egy halovány ibolyás nüansz.
Másodszor magamra (csak nem hagyattam annyiban): nem éreztem semmit, csak a halovány ibolyát. Ilyet én még nem láttam. Elvileg ugye ott ül és vár a pézsma és a jázmin, amik tobzódni szoktak rajtam...de most semmi. Nem működött rajtam? Most, kb. másfél órával a fújás után konkrétan az ibolya is elhagyott, minden búcsúszó nélkül.
Pedig olyan szép reményekkel indult ez az ismerkedés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Pedig olyan szép reményekkel indult ez az ismerkedés.

memyselfandi

2013. március 6.

Hm-hm. Tegnap szaglásztam a Müllerben. Diszkrét, szelíd, visszafogott ibolyaillatot éreztem, régebben kölniben volt hasonló, bár azt talán inkább orgona lehetett. Mindenesetre annak a sokkal kifinomultabb változatát érzem benne. Magamon nem annyira tudom elképzelni, de biztosan megtalálja a viselőjét ez a nem mindennapi illat.
Ma viszont: Úgy látszik tegnap valahogy a kabátom széle is kapott a csuklóra fújáskor és ma nagyon-nagyon tetszett így "másnaposan" ez az illat. Az ibolya eltűnt, maradt valami finomság, lágy virágosság, amit nem tudok leírni.
Négy és felet adnék emiatt neki, de mivel csak másnaposan fogott meg igazán, így marad a négy csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.

annamarialado

2013. február 27.

Ez az illat igen Mennyei Kivánságlistás következő drágább parfümöm Ő lessz!!! Ebben az illatban teljesen megtaláltam magam egyik ez az illat amiről állmodtam!!De én húzósnak találom az árát de áldozok rá biztos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 27.

N.A.

2013. február 26.

Nagyon különleges illat, én hétköznapra nagyon szeretem, a kedvencem lett.
Az illatnak három fázisa van: az első egy nagyon könnyed, "vizes" "szellős" nőies illat, a második egy violás, fás, nagyon enyhén fűszeres de nem "tolakodó" illat, a harmadik pedig egy kellemes, én leginkább uborkához tudnám hasonlítani, de annál komplexebb, friss illat. Azért a kedvencem, mert minden illatot nagyon megváltoztat a bőröm és eddig csak ennek a friss virágos illatnak nem lett idővel sem édeskés, sem keserű mellékillata és minden fázisában összetett, nem pedig" egykomponenses". Viszonylag tartós kb. 4-5 óráig érződik az illata, és diszkrét, de azért érezhető.

A Müllerben láttam meg, féláron volt (9.000 Ft-ba került az 50 ml-es kiszerelés) és megtetszett az üvege is. Douglas-ben, Marrionaud-ban 20.000 forint körül van az 50 ml-es, és mindhárom helyen 14.000 körül a 30 ml-es. A kitett teszterek 100 ml-esek. Webshopokban jóval olcsóbban, 8-9 ezer forint között láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Nagyon különleges illat, én hétköznapra nagyon szeretem, a kedvencem lett.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Green 5 / CI 61570, CI 60730, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Lila színű.