Dsquared²

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ez az új illatot, a Potion, a csábítás eszköze és az érzelmek meghódítása inspirálta. A Potion célja egy varázslat,  "bájital", amely a tesi vágyakat és a kéjvágyat idézi, szerelmi vágyak felkeltését.

Illatcsalád: Fás-aromás.

Fej: Angyalgyökér, Kakukkfű, Menta

Szív: Fahéj, Rózsa, Bors, Tárnics

Alap: Kasmír, Pacsuli, Ámbra, Pézsma

Dsquared² Potion 100 ml EDT
Ár: 23100 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost
Ár: 11000 , Eladó: welt09
Állapot: 100ml/ kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

Mufurcka

2015. január 5.

Dől a bőr, a fűszer, no meg a fa! Bár a bőr nincs az akkordok között, én mégis érzem! Vitába szállok a tartóssággal, szerintem tartós és nagy hatósugarú.
Megnéztem az orrát, hát nem mondhatnám hogy meglepődtem amikor láttam hogy ő alkotta a Kokoriko-t és a Hypnotic Poisont:) na és a Lempickákat is! méltatlanul elfeledett kis példány, télre ajánlott! Csak azért adok négy csillagot mert az öt ment a Kokoriko-nak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 5.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

finom, csak nagyon kis ideig tart, úgy ruhán, mint bőrön. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

finom, csak nagyon kis ideig tart, úgy ruhán, mint bőrön. :(

fruzsicaaa

2013. szeptember 7.

Borzalom. Elnezest, de elviselhetetlen volt a szamomra. Eros, eroszakos, kozonseges. 2 csillagot kap, mert iszonyu tartos, alig birtam levakarni 6 ora kinlodas utan..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Málni

2013. június 12.

Bizony ez a pia illatú parfüm nagyon el van találva!:) Először elég erőteljes, friss és édeskés likőrös (valószínüleg az angelica és a menta felelős ezért), de gyorsan lecsillapodik és púderesebb-fásabb lesz, de uakkro megmarad ez a különleges likőrös aromája. Szerintem még tavasszal is fújható, mert nem annyira tömény, legalábbis én egészen frissnek érzem. Hatósugara nem túl nagy és nem is tart ki egész nap a bőrön, úgyh csak ez miatt nem kapja meg a max csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 12.

Yndre

2012. december 3.

Nagyon különleges, kellemesen édeskés, de van egy nagyon erős fűszeres, alkoholos mellékillata. Összességében harmonikus, egyedi és nagyon tartós, semmiképpen sem egy mainstream tömegparfüm. Megszagoltattam a férjemmel és szerinte olyan az illata mint az Unicumnak vagy a Jagermesiternek. És tényleg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

Sephira

2012. május 29.

Először az üvegére figyeltem fel, aztán arra a márkájára, eleve szerettem a női illatait. :)
Hasonlóakat tudok elmondani róla amit előzőleg írtam Cacharel Amor Amor Pour Homme Tentation-ról. Ez a parfüm talán kissé édesebb, mindenképp fiatalabbaknak ajánlanám. :) Téli illat. De mindenképp kellemes, akár estére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.