Dsquared²

Ár:   8490-11 160 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. július 1.

Ár:   8490-11 160 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Illatjegyek: szeder, vanília, rebarbara, pézsma, rózsa, ibolya, black amber, bergamot, jázmin, gyöngyvirág, pacsuli

Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

6vilag

2020. augusztus 20.

Fantasztikus! Különleges. Valahogy rajtam olyan melegen balzsamos, és csak kicsit vaníliás (túlzottam nem szeretem). Szerencsére a gyöngyvirágot sem lehet külön kiérezni, azt sem szeretem valami nagyon.
Sokáig nem tudtam eldönteni, hogy a hideg időhöz, vagy inkább a meleghez illik-e jobban.Teljesen más, mint amely parfümöket eddig ismertem, vagy valaha szagoltam. Bitangul jó és nagyon tartós! A felfújás helyén mintha (vagy csak képzelem? ) enyhén krémessé válna a bőr.

Upd.:Megvettem egy 30ml-es üveggel, hogy barátkozzunk. Próbáltam kemény mínuszokban is, azt hiszem, akkor nem tetszett annyira. Enyhébb időben viszont csoda jó! Meleg, balzsamos, lágy vaníliás illat, extra tartós is.
Legjobban a balzsamossága tetszik, ami nem tudom melyik összetevőtől adódik, de rendkívül egyedivé teszi. Olyan embernek is tetszett az illata, aki alapból elutasítja eme úri huncutságot. Ez igen nagy bók azt hiszem, no nem az én, hanem a gyártó számára.
Elfogyott a 30ml és nagyon szerettem. Ez a mennyiség lélektani határ volt, a pont elég kategória, amit nem untam meg.
Lehet újra vágyakozni rá, egyszer talán újra valahol, valamikor.......Csak jó szívvel tudok rágondolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 20.

miskvx

2019. július 16.

Télen kaptam vásárlás mellé kis mintát ajándékba. Szúrós pacsulis édes - nem is használtam el. Mostanában újra gondoltam hogy hátha jó lesz - és jelentem jóó! :) finom bőrközeli enyhe bergamottos háttérrel vaniliás-gyümis-pacsuli ami olyan finom nőies és irodabarát. Aminek örülök egy egyáltalán nem édes mert a citrusok meg a gyümik tompítják a vanilliát. A gyöngyvirágot egyáltalán nem érzem ki belőle. Határozottan jó :). Még nem tudom hogy megveszem vagy nem de elgondolkodtam rajta nyári "komoly" illatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

angelina69

2019. május 30.

Tipikusan abba a helyzetbe kerültem, mikor azt kell mondanom, ez rajtam nem működik. Vagy pontosabban fogalmazva, rajtam másképp működik. Hidegben és kellemes tavaszi melegben is próbáltam. Egy kissé gyümölcsös illat, de főleg vaníliás-aromás, enyhén zöld háttérrel. Egyszerűen nem keltett bennem életre semmiféle pozitív érzést. Nem találtam kellemesnek. Szerencsére nem tolakodó, és nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.

DFI

2018. június 25.

A negyvenesek biztos emlékeznek a régi fehér Fa pumpás deora, amelyiknek színes pillangók voltak az üvegén... Na annak volt ilyen illata. Egyébként kellemes lágy édeskés illat, de hogy bájital lenne? Barokkos túlzás a névválasztás. Hétvégi otthonülős illat. Emlékek miatt kap csak hármast.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 25.

kvin

2018. június 1.

Az 1-es tetszett, de ez nagyon émelygős vaníliás. Nagyon nem tetsző. Szeder és ibolya? Ó, leírva annyira jól hangzik, de sajnos rajtam sehol egy szem szeder, egy sziromnyi ibolya sem. Csak a nagyon erősen vaníliás pacsulis rózsa. A pézsma végig ott kukucskál, de elnyomják az előbbik. Tömény, mézes hatású vanília, nincs fanyarság - pl. szeder, rebarbara, vagy bergamott, esetleg az ibolya hűvössége - , ami feloldja, legalábbis rajtam nem érvényesül.
Köszönöm, de meghagyom másnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

Köszönöm, de meghagyom másnak.

Mirácska09

2017. november 11.

Latatlanba, az itteni velemenyek alapjan rendeltem meg, nem banom ... ☺ Eloszor megijedtem, mert valami az en orromat is bantotta, de ez szerencsere nem sokaig tart, mert gyorsan egy kremes, puha illatta alakul, picit erzem benne a vaniliat. Nekem tetszik. Egesz tartos is, nem reggeltol estig, de 50 ml-bol futja arra, hogy tobbszor fujjak belole. 🙂🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

googles

2016. február 29.

Szerintem az üveg egészen nem illik hozzá, de az illat csodás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 29.

Szerintem az üveg egészen nem illik hozzá, de az illat csodás.

Seahorse82

2016. február 22.

Netről rendeltem, ma kaptam meg. Első fújásra nekem az Armani Sí ugrott be.
Most úgy érzem tetszeni fog. Édes illat. Update később..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Netről rendeltem, ma kaptam meg. Első fújásra nekem az Armani Sí ugrott be.
Most úgy érzem tetszeni fog. Édes illat. Update később..

Roberta

2016. január 15.

Az első részt ki kell bírni. A leszáradása utána nagyon kellemes, komfortos illat. Irodabiztos, munkahelyre jó választás, senki orrocskáját nem bántja. Szerintem. Egy nagyon kedves, Krémmániás hölgytől jutottam hozzá, csere útján. Előtte nem ismertem. Nem bántam meg. Hűvösebb időben tökéletes hétköznapi illat.

UPDATE: nagyon megszerettem. Nem egy hűde, hajde extra illat, nem kiemelkedő, de annyira jól működünk együtt, hogy szerelem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Berti

2015. december 8.

Sajnos nem lett szerelem. A férjem csuklóján tartósabb mint rajtam...
Egyébként nagyon finom, valószínűleg csak rajtam nem működik......Feltettem eladásra, hátha valaki "megkívánja"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

Sajnos nem lett szerelem. A férjem csuklóján tartósabb mint rajtam...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool

Részletesebb információ a smartskincare-en.