Dsquared²

Ár:   16 900 Ft, 20 990 Ft és 27 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   16 900 Ft, 20 990 Ft és 27 490 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Fejjegyek: magnólia, gyöngyvirág, málna levél, mandarin

Szívjegyek: jázmin, illatcserje

Alapjegyek: fehér fák, ambroxan, cédrus

Timi8

2020. augusztus 20.

Megjelenése òta tetszik, de csak most lett az enyém belőle egy kis picike. Hatalmas műgonddal, közösen választottuk ki a férjemmel és megkaptam házassági évfordulòs ajándékként.
(Talán az ùjabb, piros üveges verziòja közelebb áll hozzám per.pillanat, mert az fűszeresebb, gyümisebb, kacérabb...) ez a babaròzsaszìn, pedig letisztultabb, diszkrétebb, higgadtabb, igazi fás-virágos tisztaság illat. De simán el tudom képzelni, h.a piros csak egy fellángolás, egynyári flört lesz, ez a kis Csipkeròzsika meg örökös bérletet nyer hozzám... Kellemes meglepi, h.milyen harmonikus a bőrömmel. Tetszetős nagyon! Bár tényleg több hasonlò illat van a polcokon ebben az illatkategòriában, az gondolom, h. igenis van helye neki is, a szìvemben mindenképp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Ferita

2020. április 16.

Amikor megjelent sokszor rájártam a M.-ben. Majd kivégeztem pár mintát és vártam,hogy olcsóbb legyen.Pár napja dobta fel nekem egy Facebook reklám,kihagyhatatlan áron,meg is rendeltem. :)
Nekem nagyon tetszik,kifújáskor mandarinos egy kis magnóliával és amikor leszárad jön elő a fássága.Az elejétől a végéig élvezem az illatot,szerencsére tartós is.Ahhoz az avonos rettenethez pedig semmi köze...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 16.

Qwerty

2019. szeptember 27.

Papírcsíkon biztató volt, rajtam sajnos nem. Átlagos friss illattal indul, semmi meglepő, tényleg sok hasonló van. Vártam mikor bukkannak fel a fás mélységei, de sajnos hiába. Szép lassú átmenetet produkált egy könnyed, alapfokon maszkulin arcszeszbe. De még így is olyan simulékony és halvány volt, hogy késztetést sem éreztem lemosni magamról. 2-3 óra alatt eltűnt ez is. Gyanítom, hogy a cédrust nem sikerült a megfelelő körítéssel vagy mennyiségben "tálalni", azért az after shave élmény. A CK Eternity Air is pont ugyanezt produkálta rajtam.
Olyan átlagoska, könnyen megszokható, zavarni nem fog senkit, mert érezni sem fogja senki. Ehhez képest kicsit drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

6vilag

2019. augusztus 25.

Bírom ezt az illatot, mivel ő is egy átváltozó művész, így nem válik unalmassá. Hűvösebb időben próbáltam, és nekem tetszik. Eleje valóban friss virágos, kissé gyümölcsös is. Minimális édesség van benne, ami nem tolakodó, mellette tiszta, friss nőies marad, de nem a megszokott citrusos vagy az ablaktisztítós "clean" beütéssel.
Leszáradásakor jön elő a fás jelleg, itt már kissé fanyarrá válik, elmélyül az illat és lesz benne egy csipetnyi unisex beütés.
Szerintem vagány, komfort illat.
Azt vettem észre, hogy a nekem tetsző parfümök szinte mindegyike 20-25 Celsius fokig muzsikál leginkább kedvemre valóan, ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Szerintem vagány, komfort illat.

Hybriss

2019. május 1.

csak azért léptem be, hogy megmondjam, hogy én nagyon akartam volna egy tényleg fás illatot, de ez nem az, illetve ha valaki szereti az Avonos sunset sun... mittomén, az a narancssárga üveges, de szégyell Avonos parfümöt használni, ezt megveheti, nagyjából 10 perccel felfújás után csontra ugyanaz. ami nem baj, csak én csalódtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

csakmoni

2019. március 22.

Jujj, az alapillatával engem vallatni lehetne, olyan savanyú, éles, borzasztó rajtam. Pedig az összetevők alapján valami kis édeske simulós komfortosra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 22.

angelina69

2019. március 9.

Ez az illat az, amire rámondjuk, ilyen van már sok. Ez már unalmas stb... Tényleg van sok hasonló. Nem akarok példákat sorolni. Mégis... Részemről abszolút szerethető. Kortalan, mert öt évvel ezelőtt és akár öt év múlva is szerethető marad. Bár, szerintem annyit időt a mai világban csak kevés illat él meg. Nem korfüggő, mert ugyanúgy el tudom képzelni egy fiatal lányon vagy egy érett nőn. Könnyed, üde, kicsit zöld, lágyan virágos, enyhén édeskés, kicsit fás. Teljességgel komfortillat. Ebben a kora tavaszi napsütésben nagyon jól esik viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 9.

googles

2019. február 28.

Ez pont az a vonal, mint a Sheer Beauty, a Gioia Sky, a Burberry Sheer Brit, a Burberry Blush, es sorolhatnam. Friss, tavaszi viragos-gyumolcsos, rozsaszin illatka. A savanykas gyumolcsosseg miatt talan inkabb Trussardi Way for Her kategoria.

Nekem bejon, meg ha nem is kap Fifit 😁

Fas illat nulla van benne. Leszaradas utan egy savanykas gyumolcsillat marad meg. Nem mindenkinek fog tetszeni, bar nekem tenyleg tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 28.

Nekem bejon, meg ha nem is kap Fifit 😁

DFI

2019. február 15.

7 parfümöt szagoltam meg ma a Müllerben. A hétből 3 valaminek a hasonmása, ez speciel Zara Orchid de teljesen. Erre nem tudok mit mondani....hármas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 15.

Vaslady

2018. november 26.

Ő egy friss,de nem citrusos illat,de mégis a tavaszi-nyári illatok frontját erősiti.
Virágos,enyhén gyümölcsös,ami az illatot az elejétől a végéig kiséri,az a fás vonal.
Leszáradva is szép,de van benne egy férfias jelleg,amit én a cédrusnak tudok be.
Ez is kiséri az illatot az elejétől és a végén,az alapillatban is nagy helyet foglal.
Az üvege szép,tetszetős.
Nem egy túl bonyolitott nagyágyú de napi komfortillatnak épp megfelelő.
Tartóssága 3-4 óra,aztán fújni kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Az üvege szép,tetszetős.
Nem egy túl bonyolitott nagyágyú de napi komfortillatnak épp megfelelő.
Tartóssága 3-4 óra,aztán fújni kell.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.