Duchesse

Ár:   545 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

A külső intim terület különlegesen kíméletes tisztítására. Az Aloe Vera kivonat és a Tejsav az érzékeny bőr természetes ph-értékére van különösen pozítív hatással. Friss illatával, a tisztaság állandó biztonságérzetét, védelmét és jó közérzetet biztosít.

felicitas

2018. szeptember 7.

Évek óta használom. Két szülést követően is ezt használtam, sosem irritált, olcsó. A többit leírták előttem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

norci1126

2017. június 27.

Több éve használom, meg vagyok vele elégedve. Legutóbb egy ehhez képest is újabb csomagolásban találtam, még INCI nem lett ellenőrizve, hogy ugyanaz-e, bár gyanítom, hogy nem, mert az illat változott. Szülés után is használtam gátseb tisztításakor, semmilyen irritáció nem jelentkezett. Szerintem egy pumpás adagoló praktikusabb lenne az állaga miatt, mert ebből a folyósabb zseléből egészen kis mennyiség is elég, viszont a flakonból néha kizúdul, ha nem figyelek eléggé. Az értékéből persze ez nem von le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Dorett

2017. március 10.

Jól bevált az intim területeken. Semmi irritáció, semmi pattanás. Azt kaptam, amit vártam tőle. Ennek több odalentre nem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

Makk Zsuzsó

2017. február 18.

A célnak pont megfelel, tisztít, eddig nem irritált, az illata is elég enyhe. Semmi extra. Épp a Müllerben voltam, és láttam, hogy akciós, ezért ezt vettem, különben a DM-es saját márkás is kb. ugyanez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

DittyCat

2016. október 7.

Nekem sajnos nagy, gyulladt pattanásokat okozott ott alul... végül kézmosó szappan lett belőle. Sajnálom, pedig az illata jó lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

Loona

2016. január 4.

Több éve ezt a lemosót használom (rendeltetésszerűen), és abszolút meg vagyok vele elégedve. Az állaga nekem teljesen megfelel, pont kellő mértékben habzik, nincs igazán semmilyen illata, nem irritál, jól tisztít, tiszta érzetet hagy maga után.

Feleslegesnek gondolom benne az illatanyagot (pláne, hogy nem is érződik - őszintén szólva meglepett, hogy egyáltalán van benne, amikor elkezdtem ezt használni, még nem igazán néztem ilyesmit (illetve vador korábbi hozzászólása alapján az akkoriban még lehet, hogy nem is volt?), és általában nem vagyok nagyon illatanyag-ellenes, de pont intim területre egyfelől tényleg teljesen feleslegesnek érzem, másfelől pont ott okozott már nálam illatosított betét és törlőkendő is irritációt - máshol még soha), így kinéztem egy másik márka termékét, és azt fogom kipróbálni, ha a mostani flakon elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Melux

2015. november 24.

Több hónapja használom ezt a mosakodót és nagyon szeretem. Túlérzékeny a bőröm és csak pozitívumait tudom sorolni. Azon felül, hogy abszolút hozza a termékleírásban foglaltakat, kiszerelésben és ár érték arányban magasan az első.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

fille.tressee

2014. június 4.

Még csak egy hónapja használom, de meg vagyok vele elégedve. Egy picit túl folyós, és sok jön ki a tubusból egyszerre, de ezt leszámítva nem tudnék negatívumot felhozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

vador

2013. október 18.

Figyelmetlenségem okán ezt hoztam, azt gondoltam, csak a csomagolás változott, de nem, az INCI is. Sajnálom, mert az elődje sokkal szebb összetevőkkel rendelkezett.
Amúgy nem rossz, persze, meg olcsó, de nem szeretem, amikor egy amúgy kiváló terméket a habos-illatos irányba változtatnak meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Adnilem

2013. augusztus 7.

Használom már jó ideje és meg vagyok vele elégedve. Könnyű zselés az állaga és nem túl tolakodó az illata. Jól habzik, nagyon kevés elég belőle egy alkalommal. Simán veri a drágább mosakodókat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract