Dulgon

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aprile, Módosítva: 2020. március 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás

Friss illatú, víz nélkül használható kéztisztító gél, mely ideális utazás közben.

Aprile

2020. március 29.

Nagy tételben veszem mindig a kézfertőtlenítőt, és még januárban szereztem be ezt a kis cukiságot, mert nagyon megtetszett tokostul, illatostul. Kicsit lassabban tűnt el a kezemről, mint amit általánosságban szeretek, de bejött az illata, nem hagyott ragacsos réteget maga után, tisztának éreztem a kezeim a használata után, és az illata is fincsi volt. Szerettem használni. Remélem, idővel, ha rendeződik a helyzet, tudok a tokba venni utánpótlást, mert nagyon cuki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak