Duru

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papupanni, Módosítva: 2012. november 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A 80%-os alkoholtartalma fertőtleníti a kezet, az összetételben lévő citrom frissti és hosszantartó illatot biztosít.

papupanni

2012. október 31.

Imádom, imádom, imádom! :) Igazából csak kaptam, szóval ötletem sincs, hogy hol lehet vennii, de biztosan újra fogom vásárolni, attól függetlenül, hogy nem fogyott belőle olyan sok. Nagyon erős és kellemes citromos illata van, mindenkinek tetszett, akiknek mutattam. Tetszik a vizes állaga, és az is, hogy másodpercek alatt beszívja a bőr, s csak a tiszta érzés, illetve az erős illat marad. Csodaszer, 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Citral, Citronellol, Geraniol, Linalool, Limonene