duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisa2112, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

-Juti-

2015. július 14.

Sokféle tusfürdőm volt már, de ez a márka valahogy kimaradt. Most a nyaralásom során találkoztam vele, és a választékból ez tetszett a legjobban. A kép nagyon idilli, az illata édes, igazi nyári darab.

A habja gazdag, jól eloszlatható a bőrön, és fürdés után is körülvesz a trópusi naplementékre emlékeztető buja illat. Ajánlom !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 14.

Wivorone

2015. május 24.

Egy szó: Imádom! Na jó azért kicsit bővebben is kifejtem. Nyáron csak ezt használtam (mert ugyebár legjobb tudomásom szerint csak akkor kapható) és meg kell mondjam nagyon jól eltalálták az illathoz társuló képet. Tökéletesen el tudom képzelni ahogy a tengerparton, naplementekor még fürdőruhában (csak egy lenge kis valamit a nap csókolta derekam köré tekerek) sétálok és beszívom a tenger és a nyár illatát. És csak egyet tudok érteni az előttem szólóval, mert valóban pihe-puhává varázsolja a bőrömet. Már alig várom, hogy újra lássam a boltok polcain. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 24.

Joe38

2014. január 4.

Nagyon jó kis tusfürdő!Párom szerint a benne lévő illóolajoktól nem szárad ki annyira a bőre..........
Illatvilágában pedig tényleg olyan relax-os ,naplementés a hangulata.Szerintem a lenyugvó nap után mehet neki az 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 4.

Hidratálók: Sodium Lactate

Színezék. Barnás sárga.