duschdas

Ár:   695 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorci1987, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

"A mangó és mandarin édes, de friss illatkombinációja új életre kelt zuhanyozás után. Kényeztesd magad a gazdag habbal, hogy energikus legyél. Teljesen felfrissít, imádni fogod!"

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Dorci1987

2018. június 12.

Még soha életemben nem próbáltam tusfürdőhabot, ezzel is szkeptikus voltam, ugyanúgy, mint az arctisztító habokkal. Viszont ez ugyanúgy nagyon kellemes csalódás volt. A mandarinosat vásároltam meg belőle a Müllerben potom 695 Ft-ért, alig vártam, hogy hazaérjek, és kipróbáljam :D És sosem volt még velem ilyen életemben, elkezdtem használni, és nevetnem kellett, annyira tetszett :D Olyan sűrű, mint egy jó borotvahab (írja is, hogy borotválkozáshoz is tökéletes), szóval elképesztő jó érzés használni :D arról nem is beszélve, hogy isteni illata van, bár azt sajnálom, hogy utána nem marad meg az illata a bőrön, de mivel olyan tisztaságérzetet hagy maga után, mint egyik tusfürdő sem, így bocsánatos bűn :D Nekem abszolút nyári 5* :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.