duschdas

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kawa.kriszta, Módosítva: 2017. április 7.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Tusolózselé gyümölcs-kivonattal és tejjel.

baranyeszter

2016. július 4.

Nagyon elégedett vagyok :) Mangósért indultam eredetileg, de ennek még jobb az illata. És nem szárítja ki a bőrömet sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

tekla111

2015. november 29.

Imadom a Dusch Das tusfurdoket nagyon jo ilatuk van! Szuperek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Imadom a Dusch Das tusfurdoket nagyon jo ilatuk van! Szuperek!!!

loju

2015. május 12.

Finom gyümis illat, kellemes, krémes hab. Egyszerűen jó vele fürdeni, bármikor újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

baba_girl_16

2015. április 17.

Nagyon jó kis tusfürdő, pár flakonnal már elhasználtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Nagyon jó kis tusfürdő, pár flakonnal már elhasználtam belőle.

nyrktlin

2015. március 24.

Aktuális kedvencem lett ez a tusfürdő. :) Nagyon tetszik az illata, praktikus a csomagolása. Nagyon meglepett, hogy egyáltalán nem szárítja a bőröm, és hogy nem csípte a megvágott ujjam. Nem hittem volna, de nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

SexyBeauty

2014. február 16.

Nem szeretem az illatát,de egyébként nem volt vele problémám.Csak azért 4 csillag ,mert nem az én stílusom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

sisu69

2013. augusztus 8.

Gyümölcsjoghurt illata van, ami kissé mű ugyan, de kellemes. Jól habzik és nem szárít. A csomagolása praktikus, az ára is megfelelő. Összességében szeretem a Duschdas tusfürdőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Dalmaa_

2013. július 28.

Télen amikor egy kád meleg vízben gőzölög ez az illat nyami nyami nyami

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 28.

Télen amikor egy kád meleg vízben gőzölög ez az illat nyami nyami nyami

Keats

2013. július 27.

Imádom az illatát, az állaga krémes. Az összetevők viszonylag barátságosak, a bőrömet is alig szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 27.

zmbanett

2013. május 3.

Imádom! :) Annyira nyári! :) Ár-érték arányban szerintem nagyon jó! Ráadásul gyakran még akciózzák is, akkor meg aztán főleg! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Barnás sárga.