duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő gél, mely különleges aroma kivonatával gyengéden ápolja bőrét és kellemes érzést nyújt tusolás után.

Yette

2016. október 7.

Nagyon szeretem, a csomagolását kifejezetten, és az illatát is amin én inkább a citrusolajat érzem mint a vaníliát valamint nem szárít.
Mindent tud amit egy tusfürdőnek kell se többet se kevesebbet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

Mindent tud amit egy tusfürdőnek kell se többet se kevesebbet.

tekla111

2015. november 29.

Imadom a Dusch Das tusfurdoket nagyon jo ilatuk van! Szuperek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Imadom a Dusch Das tusfurdoket nagyon jo ilatuk van! Szuperek!!!

Piri11

2015. augusztus 21.

Olyan fincsi az illata, hogy legszívesebben magamba haraptam volna :)) Nagyon tetszik. Finom krémes a habja és nem szárít. Jó választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

beautifullife

2014. október 19.

Szüntelenül kutatok a fincsi vaníliatusik után, amikért kifizetném a kért összeget - az YR nem az.
Őtet nagyon szeretem, puha, imádnivaló az illata, kellemes használni, csak sajnos nem marad meg bőrön. Pedig akkor még imádnám is. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

La-Fee

2014. augusztus 18.

Ez volt nálam nyaralás alatt. Nekem nagyon tetszik az édeskés illata, igaz még lehetne édesebb és még gyömbéresebb-vaníliásabb, bár lehet akkor meg már vakaróznék töle:) De az egyik legfinomabb illatú krémftusfürdö szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Szofi

2014. augusztus 17.

Meglepő módon egészen tetszik az elvetemült vaníliaillata (én nem érzek benne gyömbért), viszont csak mutatóba habzik valamicskét. Végül is használható, nem is szárít, de nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Berniii

2014. április 17.

A héten szereztem be életem első Dusch Das tusfürdőit, és abszolút nem csalódtam bennük. Ennek is nagyon kellemes az illata, krémes, lágy. Nagyon jó vele tusolni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

2014. január 17.

Imádom ezt a tusfürdőt, elsősorban az illata miatt szerettem bele (vanília-gyömbér kombó), de egyébként is elégedett vagyok a termékkel. Megfelelően habzik, krémes az állaga, jól tisztít, az illata diszkréten megmarad. Kár, hogy nincs ugyanilyen illatú testápoló... Tudom, az összetevők nem a legszebbek...ettől függetlenül, mivel nálam nem okozott semmi problémát, a kedvenc tusfürdőm, amit már sokszor újra vásároltam, pedig ezt megelőzően ez nem volt nagyon jellemző rám, általában mindig más tusfürdőt vettem, ami éppen megtetszett, de ezt már majdnem 2 éve használom úgy, hogy csak alkalmanként csábulok el 1-1 másikra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

Ingrido

2013. december 15.

Teljesen közepes, se nem kiemelkedő, se nem pocsék. Az illata, ami extra benne, nagyon jó kis vaníliás tej a napköziből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

somodiedo

2013. november 24.

Ez is a kosaramban landolt, szintén jól habzik, nem szárít, egy bajom van vele, az illata nem igazán tetszik. Elhasználom, de ezt az illatot kerülni fogom, próbálok mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

Hidratálók: Sodium Lactate, Propylene Glycol

Színezék. Barnás sárga.