duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Schmetterling, Módosítva: 2014. május 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Dorci1987

2018. június 11.

Tyűha. Hogyhogy nem írt erről még senki?! :D Páromék nagy Duschdas-osok, általában a lime-osat szokták venni. Szeretem azt is, de nem szerelemillat. Ez viszont... Tegnap volt alkalmam kipróbálni, és az az édes, citrusos, mennyei mandarin illat!!! Valami fenséges, azonnal beleszerettem, így alig várom, hogy a Müllerbe érjek, és jól betárazzak belőle :D Imádom. Megnézem, hogy más mandarions valamijük is van-e :D Nagyon hasonló az illata, mint a Bodyshop mandarinos termékcsaládjának, abból parfümöm is volt, annyira szeretem, csak jóval olcsóbb :) Határozottan 5 csillag, még az összetevői ellenére is! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Hidratálók: Sodium Lactate

Színezék. Narancssárga.