duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

peónia

2014. január 17.

Kellemes illata van, sokáig érezni a bőrön tusolás után. A doboza nagyon tetszik ! Mindenképp 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

Laura19

2013. december 15.

December elején szoktam beszerezni, hogy ráhangolódjak a télre és az ünnepekre.
Kellemes, télies illata van. Felfrissít, nem szárít. Az illata megmarad a bőrön, és rendkívül olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

December elején szoktam beszerezni, hogy ráhangolódjak a télre és az ünnepekre.

nyau89

2013. június 10.

Nagyon jó, kellemes illatú, megfelelő állagú és jól habzó tusfürdő. Bőröm nem mutatott semmi extra változást (nem lett puhább), kicsit talán viszkettem tőle, de ezt betudhatjuk annak, hogy túl száraz, mert más jóval drágább tusfürdő után is épp úgy vakaróztam mint ez után. (megoldás a testápoló) Ez után is használni fogom ezt a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

moonlitnight

2013. január 14.

Meglepődve tapasztaltam, hogy ez egy nagyon jó tusi. Illata nem tömény, nem tolakodó, nagyon krémes , jól habzik és ellentétben az ugyan ilyen áron kapható baleával, ami szerintem nagyon mű ( bár mégis használom ) nem hogy nem szárít, de kifejezetten puha utána a bőröm. szóval nagyon jó, akarom mondani sehr gut.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

kati545

2013. január 11.

Én az illata, a hangulat miatt vettem meg. Semmi extrát nem kell tőle várni, egy tusfürdő, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Hidratálók: Sodium Lactate