e.l.f.

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   $6
Lelőhely:   Müller, online

4 csodálatos szín az arc kontúrozására.

Terkabarka

2019. május 27.

Végre lehet kapni a Müllerben is a márka termékeit (Bp-i Árkádban legalábbis biztosan)
A legsötétebb szín a tökéletes kontúrszín, szürkésbarnás, igazi árnyékoló szín.
Nem túl pigmentált, viszont szépen építhető, ami egy kontúr esetében pont jó, így nem kell félni, hogy első ecsetvonásra túltolja az ember lánya. Emiatt valóban kezdőbiztos is :)
A sötét színt néha a szememre is használom árnyékolóként (ha egyébként nem akarok szemet festeni), arra is tökéletes
A többi színt nem is nagyon használom, illetve a legvilágossabbat néha a szemem alá, de így is megérte. Jó kis termék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

A legsötétebb szín a tökéletes kontúrszín, szürkésbarnás, igazi árnyékoló szín.

Stella1993

2018. április 25.

Iherbről rendeltem és elégedett vagyok vele. Ez az első ilyen palettám, eddig mindig csak külön, színenként vettem highlightereket, bronzosítókat. Megmondom őszintén, én nagyobb méretre és gagyibb minőségre számítottam. Jó ecsettel használva ez egy csoda lehet a kezdők számára. Tetszik a kis tükör benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

szorocukor

2017. április 17.

egyetértek az előttem szólóval(: kezdő szettnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

egyetértek az előttem szólóval(: kezdő szettnek tökéletes.

OMJ

2017. február 7.

Kezdő kontúrosként elégedett vagyok vele. Jól pigmentált, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Kezdő kontúrosként elégedett vagyok vele. Jól pigmentált, tartós.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.