e.l.f.

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2019. április 5.

Lelőhely:   Müller, online

Gyorsan száradó filctus, amellyel könnyedén lehet egyszerűvagy merész tusvonalat húzni.

Veronika8614

2020. március 2.

Ez borzalmas! Szeretem amugy az elfet, rengeteg termekuk nagy kedvencem, foleg az ecsetei, de ez penzkidobas. Nekem lepergett az arcomra, mire beertem a munkahelyre, tele voltam fekete darabkakkal. Par probalkozas utan kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate
Emulgeálószerek: Polysorbate 20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Polysorbate 20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Benzyl Alcohol
Színezékek: Black 2 / CI 77266
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone

Felületi hártya képző anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.