e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogibooo, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   Müller, online

Jól hegyezhető puha gél-por szemceruzák,melyek nem karcolják a bőrt.Jól satírozhatóak, festékpor-alapnak is jól kihasználhatóak és vízvonlra is tökéletesek.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Hayley

2013. október 31.

Puha, gélszerű, így könnyű vele dolgozni. Szép a színe is, és abszolút megfelelő az ár-érték aránya. A márkátlan és használhatatlan termékek is ilyen áron kaphatóak, tehát mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

toll6565

2013. augusztus 18.

Nagyon puha, jól kenhető illetve satírozható is, nagyon tetszik a színe is, és nagyon olcsón vettem, meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 18.

marcipanfelho

2013. augusztus 13.

Egyetértek előzővel (nekem is az Eye Widener van meg), vízvonalon alig látszik. Szerintem nem kemény, nekem pl elég puha, annyira puha hogy darabokban jön le a hegye. Nem fog valami jól, ha igen akkor meg elég ijesztően néz ki, szóval nem tetszik. :D Halloween sminkekhez szoktam inkább használni, vízvonalon nem igazán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

PaperMama

2013. június 6.

Nem teljesen ez a neve annak ami nekem van (Essential Eye Widener), de az nincs fenn, nagy különbség meg nem hiszem, hogy van, ceruza az is, 400 Ft az is:D Egy gyöngyházas fehér szín van meg nekem, hát nem igazán jött be sajnos. Egyrészt az én ízlésemnek túlságosan kemény, másrészt meg abszolút nem fog vízvonalon, de tényleg, nulla :D És mivel erre vettem, nem igazán tudom elhasználni. Az egyetlen jó dolog benne a hegyezős kupak:D Nah, legyen 3 csillag mert szemöldök alatti highlightolásra még talán el lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Camilla_B

2013. március 18.

Ár-érték arány tökéletes. Tartós, könnyen lehet vele vonalat húzni. Vízvonalra én más típusút használok, de ha nem akarok nagyon erőset, akkor ez is tökéletes. Az árához képest sokkal többet tud szerintem. Ugyan azt a célt szolgálja, mint a 1.500,- Ft-ért vásárolt szemceruzám csak ez jobban szuperál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 18.

knoemi

2013. január 12.

Olcsó, tartós, jó minőségű. Szuper primer és könnyen eldolgozható. Tetszenek a forgalmazott színek is. Ennyi pénzért ajánlom, de ne várjatok csodát! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

bogibooo

2012. december 7.

kicsit nehezen kenhető, én a gél mivoltát nem igazán érzem,pedig a coffee, pont az a barna árnyalat ami nekem tetszik. Ha sikerül egyenletesen felvinnem,akkor elég tartós is és egyenletesen kopik, de tényleg elég nehézkes felimádkozni a vízvonalra. Satírozással nem próbálkoztam,őszintén szólva nem igazán merek.:) Egyenlőre 3 csillag, de a bruttó 395ft-ot azért megérte.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Castor Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Stearic Acid, Petrolatum, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil, Stearic Acid
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40, Ultramarines, CI 42090

Ceresin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.