e.l.f.

Ár:   1700-2000   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elike, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   1700-2000
Lelőhely:   Müller, online

Folyamatosan segít a pórusok csökkentésében, a bőr matt kinézetének kialakításában, megszünteti a felesleges olajosságot az arcon és fényesedés mentes arcot biztosít. A víztiszta formulához E vitamint, jojobát, mandulát és szőlőt adtak a bőr táplálása érdekében.

elike

2018. szeptember 2.

Nagyon szerettem volna... Nagyon, de nem jött be. Nem igazán értettem meg ezt a terméket. Önmagában tök tápláló és hidratáló hatása van a bőrön. De nem mattit. Tettem simán bőrre, alapozó alá, fölé, púder alá, főlé. Egyelőre nem mutatta meg magát :). Talán az extra nyári meleg miatt? Jön a hűvösebb idő, esetleg előjön a hatása. Most csak 2 csillag (a tápláló hatása miatt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Caprylyl Glycol