e.l.f.

Ár:   1043 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5.5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Kiszerelés:   5.5 g

Tartós gél krém, ami szemöldök formálásra és szemhéjtusként is használható.

4 árnyalatban kaható

Kaldi

2018. december 19.

Mindennap használom, és imádom :) Még gyakori használat mellett is lassan fogy, ecsettel könnyedén felvihető, egész nap a helyén marad, pedig nem használok utána semmilyen fixálót. Hogyha egyszer elfogy, lehet, hogy kipróbálom a világosabb árnyalatot is, de viszonylag egyszerűen lehet játszani az erősségével attól függően, hogy világosabb vagy sötétebb hatást szeretnénk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

_zsulu_

2017. december 8.

Még csak néhány napja használom, de megelőlegezem neki az ötöskét, mert nagyon pozitív csalódás. Medium brown árnyalat van a birtokomban, a nevével ellentétben elég sötét, de könnyen lehet szabályozni a színintenzitás a festék mennyiségével, az én hajam sötét barna a szemöldökszálaim majdnem feketék így nekem pont jó. Kifejezetten hideg tónusú, nem vöröses egyáltalán, így a szín nekem ötös! Az állaga nagyon puha, már-már zselé szerű inkább, nagyon könnyű vele dolgozni, felgyorsult a szemöldök rutinom reggelente, ami nagy szó mert azzal vacakolok a legtöbbet. Elég lukacsos a szemöldököm, de a nagyobb hézagokat is szépen megfogja, nem vízálló (arcmosásnál már a víz is lehozza), de ha az ember nem dörzsizi akkor elég tartós, este is szépen ott van ahová reggel kentem (bár lehet,hogy ezt a nyári zsírosbőrös-izzadós időszakban nem tudja majd tartani...). Az ára nevetségesen jó, Iherbről rendeltem kb. egy ezres. Ezelőtt Pupa szemöldök gélem volt, de az már új korában is sokkal szárazabb állagú volt, kb. fél év alatt pedig annyira kiszáradt, hogy hiába van meg még a fele legalább ki kell dobnom mert használhatatlan, viszont 3x ennyibe került :/ Ár-érték arány bajnok, akinek a pici színválasztékból megfelel valamelyik, jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate