e.l.f.

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2017. április 14.

Ár:   $10

10 matt szemhéjpúdert tartalmazó paletta

gaimanna

2019. október 1.

Kathleen Lights ajánlására rendeltem meg (de mintha Tati is jókat mondott volna róla, legalábbis így rémlik...) Jó kis paletta, tetszik benne, hogy nem porol úgy, mint a többi drogériás paletta, hogy csupa matt szín van benne, tetszik maga a színvilág is és az, hogy a világostól az egész sötétig vannak benne színek. Sminkalappal használtam és egész nap tartott, nem gyűlt össze a szemráncban. A mérete is praktikus, a csomagolása strapabíró. Az ára nagyon kedvező.

Viszont valahogy sokáig ki se bontottam, aztán egy használat után nem nyúltam utána többet. Nem tudom, miért. Másik palettám jobban kézre áll, és ezek a színek annyira nem is állnak jól nekem. Fel is teszem eladásra, másnak biztos több örömet okozna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

manitia

2019. augusztus 23.

Az eddig vásárolt legjobb palettám. A NYX ultimate palettája pingmentáltságban messze elmarad tőle. Az szerintem borzasztó az árához képest. Ezt az elf palettát napi szinten használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.