e.l.f.

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2013. január 16.

Fontos ásványi anyagokat tartalmaz, melyek védik bőrödet a kiszáradástól, nem zárják el a pórusokat, felszívják a fölösleges olajat, feltöltik az apró ráncokat és tökéletesen kisimítják bőrödet. Ezáltal az alapozó könnyebben felvihető, a bőr bársonyos, a smink pedig egész nap tökéletes marad!

bigib

2020. január 3.

Új a csomagolása, de gondolom ugyanaz a termék.
Mielőtt ezt megvettem, sose gondoltam, hogy a zsíros bőr lehet matt is. Az arckrémemre kenem ezt, rá a BB krémet és a végén jön a púder. Már a harmadik tubussal használom, mert ez az egyetlen dolog, ami meg tudta fékezni a fényes homlokom és orrom hosszú órákig.
Jár az 5 csillag. Csak annyi panaszom van, hogy sose látszik a dobozon ha fogy, és mindig olyan váratlanul fogyott ki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Új a csomagolása, de gondolom ugyanaz a termék.

MoHajnalka

2019. március 17.

Kellően mattít, és nekem a sminkemen is látszik, hogy használtam primert. Kb ugyanolyan mint a Maybelline Baby proof, csak nagyobb a kiszerelése. Szaga nincsen, ami nálam plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Feketemacska

2017. december 26.

Az első primerem, online rendeltem külföldről. Mikor felkenem kellemesen puha és sima az arcom de valahogy mégsem szerettem meg. Abban sem vagyok biztos, hogy nem-e ez okozta a pattanásaimat, mert csak hébe-hóba használtam. Mindenesetre mostanában mintha javult volna az arcom és maximum szemhéjalapnak el tudom majd használni. Arra jó sokáig elég lessz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

mesikevagyok

2017. január 12.

Gyakorlatilag semmire nem jó. Olyan, mintha fel sem kentem volna. Nélküle sokkal szebb a sminkem, de tényleg! Ráadásul kipattogzik tőle a bőröm. Sokáig tartott, de rájöttem, hogy ez az ELF márka egy fölös pénzkidobás a részemről. Nem baj, hogy kínai gagyi, de egyre drágább és rosszabb. Sajnos a minőség a 100 forintosok alatt kezd lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

tonic

2016. április 2.

A barátnőmnek adtam ajándékba, sajnos elsőre jónak tűnt,de utána neki is kipattogzott a bőre,pattanásszerű kis valamik jöttek elő neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

Tirion

2016. február 14.

Az én bőröm nem bírta. Szép alapot adott, de pattanásokat okozott. Elajándékoztam és az új gazdája imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

eprek

2015. szeptember 21.

azt hiszem a szilikon nem tett jót a pattanásos bőrömnek, erről mondjuk nem a termék tehet, viszont az ,,illata" nem a legjobb
első primerem, de elvette a kedvem a kisérletezéstől

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

első primerem, de elvette a kedvem a kisérletezéstől

g.i.g.i89

2014. március 18.

Fogalmam sem volt arról, hogy mennyivel jobb egy ilyen termékkel sminkelni. Pihe puha lesz a bőröm, egyenletes, sokkal szebb lesz tőle a sminkem. 12 óra után sem kopik meg, és a kifényesedést is a minimálisra csökkenti. Ajánlom mindenkinek. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

nikike

2014. január 2.

Nekem is elso primer, tenyleg nincs viszonyitasi alapom. Mar masodszorra vettem ujra, mert az eslobol kb 3. hasznalat utan nem jott semmi, nem tudom mi tort vele. A masodik rendesen mukodik. A benne levo szilikonnak koszonhetoen a bor selymes lesz, es a smink is egesz tartos lesz tole. Nem hasznalom minden nap, csak alkalmakkor, igy egesz sokaig eleg, de mivel szeretnek kiprobalni masik primereket is, ezert nem fogom ujra venni, annyira azert nem gyozott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Camilla_B

2014. január 1.

Lehet a hiba bennem, de valami förtelem ez a primer. Használtam már más primert (PAESE), amihez hasonlítani sem lehet olyan ég és föld, pedig egy árban vannak. Az ELF olyan, mintha semmit nem tettem volna fel és nem tudtam alapozót rádolgozni. A Paese jóval profibb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 1.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.