e.l.f.

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mesi, az összetevőket feltöltötte: hajnalcsillag, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   8,4 g
Lelőhely:   Müller, online

Természetes arcpír és matt bronzosító együtt.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

lenizsu

2021. január 14.

Sajnos már nincs meg a doboza, így nem tudom, melyik árnyalatban vásároltam meg. Nagyon szép a kontúrszín is és a pirosító is. Nem porol, könnyen eldolgozható, egész nap fent marad. A csomagolása is nagyon mutatós, magasabb árkategóriás érzetet kelti. Vagyis csak keltette, mert sajnos sikerült olyan ügyetlenül elejtenem, hogy eltört a fedelet tartó rögzítése, így most lejár a teteje. Ugyanakkor hatalmas pozitívum, hogy bár a burkolat megadta magát, a belseje egyáltalán nem sérült meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

mokriszti

2020. április 15.

A Fiji matt párost vettem meg nyáron, a pirosító nem teljesen nyerte el a tetszésem, de a kontúrszín szuper! Teljesen az én árnyalatom, tartós is és könnyű használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Veronika8614

2020. március 2.

A matt valtozata volt meg, ha jol emlekszem Fiji, de rajtam a bronzosito egyaltalan nem latszott, igy elajandekoztam anyukamnak, aki vilagosabb boru, o szereti, mindennap hasznalja. A pirosito resze rajtam is szep volt, imadom azt a szint magamon, talan piszkos rozsaszin, malyvas, de van ilyen arnyalatom kulon is, ugyhogy emiatt nem tartottam meg. De tetszett nagyon, hogy egyben van a pirosito es a bronzosito, szerintem praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.

birokitti

2019. szeptember 20.

A St. Lucia árnyalatot vettem meg, külföldön. (Utána láttam az itt megírt véleményekben, hogy mennyivel olcsóbb lett volna online megrendelni...) Elsőre kicsit csalódás volt, mert a csomagolásán teljesen más színű a pirosító, mint amilyen valójában - a termék inkább korallos-narancsos pirosítóval rendelkezik, ami még ráadásul csillog is. Viszont a bronzosítója nagyon szuper, a fehér bőrömhöz egyáltalán nem erős, természetes hatású, és építhető is, ha valakinek viszont sötétebb bőrszínhez erősebb kontúrra lenne szüksége. Idővel a pirosítóját is megszerettem, a csillámok sem túl erősek benne, így összességében nem hat természetellenesnek. A csomagolás jó minőségű, nagy tükörrel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

hambi

2019. június 20.

Sikerült beszereznem amint kapható lett Müllerben. Fiji matt van meg, nagyon szeretem, Csakis matt bronzosítót viselek, ez pedig ráadásul egy NARS dupe. Nagyon tetszik mindkét szín benne, passzol a világos bőrömhöz. Nagyobb ecsettel is simán fel lehet szépen pakolni az arcra, nem porzik. A csomagolás biztonságos, erős a zár rajta. A tükör pedig csak dob rajta, nagyon praktikus. Teljesen megéri az árát, még többet is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

hajnalcsillag

2017. július 1.

A Fiji matt párost birtoklom és imádom! A legtartósabb páros, amit valaha viseltem. Nagyon kompakt, a tükre is jól használható. Ha egyszer elfogy, biztosan újra veszem!!\

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

OMJ

2017. február 7.

Ár-érték arányban jó ($4 Walmart).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Ár-érték arányban jó ($4 Walmart).

goldgirl

2016. október 25.

Az ára nagyon kedvező (iHerb-4 dollár), mind a pirosító, mint a bronzer csillámos, egyeseknek hétköznapra sok lehet. Annyi problémám van vele, hogy nekem a pirosító része sem pirosító, hanem inkább egy világosabb bronzosítónak felel meg, legalábbis az én arcomon. Nem hófehér a bőröm, de sötétnek sem mondanám. Rajtam a végeredmény olyan, mintha csak bronzosítót használtam volna, tehát egyáltalán nem rózsaszínes, de még csak nem is barackos. Mindenképpen használni fogom, de nem alkalmas pirosításra.

Egyenlőre 3-assal jutalmazom, igaz annyira nem rossz, főleg ár érték arányát tekintve, ha később jobban beválik 4est kap maximum.

update:
1 hét használat után megszerettem, megbarátkoztam a "nempirosítós" hatással. Szépen tudok vele bronzosítani, annak ellenére, hogy mind2 csillámos, mégsem lesz túlzás a végeredmény. Azt hiszem, most a szememben 4-esre feltornázta magát ez a kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

update:

Sleepylilfox

2016. augusztus 12.

A st. Lucia arnyalatot rendeltem meg. A pirositoja es a bronzer resze is szep, bar szemely szerint pirositot nem hasznalok max neha. Az ara jo, nem draga, jo a csomagolas is, szepek a szinek, nagy benne a tukor. A pigmentaltsaga is tokeletes, nem pereg es nem is porzik. Szuper termek/ek. Jo vetel volt, csak ajanlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Lapetite01

2016. április 17.

Lelkes követője vagyok egy francia bloggerinának (sandrea26france) és nála láttam először ezt a kis csodát. Iherb-ről rendeltem kemény 4$-ért.
Egy egyszerű, de nagyszerű csomagolása van, benne jól használható tükörrel.
A pirosító részét kedvelem jobban, a bronzosítója az én ízlésemnek kissé csillámos. Persze szépen el lehet dolgozni, és akkor már a csillámok nem is zavaróak. Ennek ellenére rohanós reggeleken én is bevetem kontúrozáshoz.
Nagyon jól pigmentált, építhető, könnyen magaddal tudod vinni, utazáshoz ideális.
Én is látom természetesen, hogy porzik, de hát őszintén, ennyi pénzért nagyobb elvárásunk ne legyen! Drugstore termékek között maximálisan megállja a helyét, ha elfogy, újra fogom venni. Jár az öt csillag még a kisebb hibái ellenére is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 17.

Egy egyszerű, de nagyszerű csomagolása van, benne jól használható tükörrel.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol