e.l.f.

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: viraaag, az összetevőket feltöltötte: BloodFay, Módosítva: 2019. augusztus 20.

Ár:   $10
Lelőhely:   Müller, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ragyógóvá, simává varázsolja a bőrt a tökéletes tartós sminkhez, a tea fa, az A és E vitaminok segítségével.

lillus09

2021. november 26.

Amit a névben is ígér azt teljesíti, valóban poreless hatása van ha felkenjük. Kb. ez a második primerem, egyik Müller szombaton vettem kedvezménnyel. Nekem nem tocsogóan zsíros az arcom de a T-vonalban fényesedek, így kiváncsi voltam a mattító hatására. A Clinique anti-blemish folyékony alapozóval nekem tökéletesen működik. Egyetértek a korábbi véleményekkel, tapintásra furcsa állaga van a krémnek, felkenve matt és selymes lesz a bőröm. 15 ml nekem bőven elég, mivel nagyon ritkán használok alapozót. Ha mattító hatású primert kerestek, mindenképpen megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

adriennroka

2021. június 22.

Nagyon jó, puha és selymes lesz tőle rögtön az egész arcom. Viszont nem szívódik be rendesen, érződik hogy van valami az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Judy1

2020. augusztus 14.

Ez egy valóban hatásos termék! :) Elég nagy pórusaim vannak, amikbe bele tud ülni az alapozó, kerestem már régóta olyan primert, ami valóban segít. És megvan!
Fura állagú krém, nagyon lágy, jó illata van. Láthatóan kisebbek a pórusaim, amikor használom. Ami miatt 4 csillagot kap, hogy úgy érzem, "csúszik" rajta az alapozó, nem tudja a bőröm szépen beinni (Bourjois CC krémet használok), és kevésbé tartós. Fixáló spray-jel kicsit jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

sannabella

2020. május 25.

Nagyon szuper primer!
Fényvédős BB krémem alá kerestem valamit, mert nagyon kifényesedett, mire beértem dolgozni, de ez nagyon szépen a helyén tart mindent a nap végéig. Viszont egy picike púder kell a T-vonalamra, mert ott néha még kicsillog (főleg maszkban).
Alapvetően nagyon rosszul reagál a bőröm az alapozókra és a primerekre, de ez se pattanásokat, se szárazságot nem okozott, ezért kapja meg az öt csillagot.
Ja és a lényeg: a poreless alatt tényleg értsd, hogy poreless. Bár nincsenek már nagyon csúnya pórusaim, de a ciklusom előtt van egy-két takargatnivaló, ezt az időszakot is gond nélkül beveszi a termék. 5/5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Nagyon szuper primer!

szilvike13

2020. március 3.

Felesleges sokat írni róla, mert kiváló termék! A zsíros bőrömre maga a csoda :)
Pihe puha lesz utána a bőröm és az alapozót is sokáig a helyén tartja!
Müllerben vettem, tuti, hogy legközelebb veszek vagy 5-öt, nehogy elfogyjon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Pihe puha lesz utána a bőröm és az alapozót is sokáig a helyén tartja!
Müllerben vettem, tuti, hogy legközelebb veszek vagy 5-öt, nehogy elfogyjon :)

udyanna

2020. január 25.

Egyetértek mindenkivel, aki szerint ez zsíros, olajos bőrre csodaszer!
Én is az Estée Lauder DW alapozót használom, ami nem olcsó kategória, mégis elkeseredtem, hogy egy ilyen kaliberű termék egyszerűen lekopik, csúszik a fejemről, óránként néztem magam a tükörben kínomban... Most maximum azért, mert nem hiszek a szememnek, nem elég, hogy gyönyörűen lehet rá sminkelni, tényleg ott is marad és nem úgy nézek ki a 8 óra munka végeztével, mint aki sminkben aludt kb.

Egy hét használat után sem tapasztaltam pattanást, és szárazságot sem.

Próbáljátok ki mindenképp! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Egyetértek mindenkivel, aki szerint ez zsíros, olajos bőrre csodaszer!

Egy hét használat után sem tapasztaltam pattanást, és szárazságot sem.

Próbáljátok ki mindenképp! ;)

Marcipancica

2019. december 26.

Ez a primer zsíros bőrre csodaszer. Az egyetlen, ami képes lemattítani a bőröm, és nem fénylik át két órán belül. Viszont tény, hogy alapos hidratálást igényel, mert erősen szárít. Érdemes csak a problémás területeken alkalmazni. Esté Lauder DW alapozójával számomra jól működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

Yudit

2018. augusztus 20.

Szépen megtapad rajta az alapozó, minőségre kifogástalan ebben az árkategóriában. Kicsit félve rendeltem a vízhiányos bőröm miatt, sajnos nekem nem is vált be, szárítja. Bármennyi hidratálókrémet teszek alá az én bőröm nem szereti, a pórusaimat nem tünteti el, azt már nem is lehet egy kis krémmel. Nem vonok le csillagot, mert nem a termék minőségével van a gond, hanem számomra nem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

merciszb

2017. november 14.

Imádom!!! Kevés primer vált be, de ez csodálatos 😍 Iherbről rendeltem és tuti újra fogom rendelni! Szép selymes utána a bőröm, könnyű rá sminkelni és a helyén tartja a sminket 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.