e.l.f.

Ár:   3435 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 17.

Védi, hidratálja, és tökéletessé teszi  bőrét. Fontos  összetevői  E-vitamin, jojoba, aloe és uborka kivonatok. Apró ráncokat elsimít  és természetes  fedetséget biztosít.

Az összetevőlista elején az aktív hatóanyagok szerepelnek: Oxybenzone 4%, Octisalate 5%, Octinoxate 7.5%

3 árnyalatban kapható

katalin89

2019. június 14.

Száraz, vízhiányos bőröm van és sajnos vannak hámló részek is az arcomon, amit nagyon kevés alapozó/BB kérm nem emel ki még jobban. Mivel majdnem felére volt csökkentve a termék ára, gondoltam kipróbálom. A Nude árnyalatot vettem meg, de nagyon féltem, hogy túl sötét lesz. Utólag nem is bánom, mert így a nyár közeledtével a nap már néhányszor megsütött, így ez az árnyalat tökéletes lesz, de télire biztosan egy világosabb fog kelleni.
Maga a BB krém gyenge fedésű, de ha plusz fedésre vágyom akkor kis idő elteltével még viszek fel az arcomra egy réteget. Ha ennél is nagyobb fedés kell, akkor fele-fele arányban összedolgozom a Catrice HD alapozójával. Gyönyörű lesz a végeredmény!
A BB krém amúgy önmagában is nagyon szép és 8-10 órán át is egységes bőrképet biztosít. Van egy szaténes finishe és a púderezés után is olyan, mintha airbursh-al készült volna a sminkem. Amúgy az utóbbi időben rengeteg alapozót és BB krémet próbáltam, de eddig ez vált be a legjobban. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

thegirlwiththemostcake

2017. október 21.

Valaha volt kedvenc bb krémem <3 a második tubussal használom, jó fedése van, persze nem fed el 100%-osan mindent, de BB-hez képest szerintem nagyon nagyon jó. Legtöbbször kevés púdert is használok rá, úgy még egy fokkal szebb az eredmény :) Szerintem nagyon kényelmes viselni, nem kelt maszkos hatást és még puhábbnak érződik alatta a bőröm, mint egyébként. Nem szárítja a bőrömet, de nem is lesz tőle zsíros. Ráadásul állatteszt mentes. Egyetlen hátránya, hogy (tudtommal) itthon nem kapható, én legutóbb akkor vettem, mikor Dániában jártam, szóval nagyon remélem, hogy hamarosan itthon is normálisan hozzá lehet majd jutni az elf kozmetikumokhoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

pandi23

2016. július 25.

Ez az első bb krémem de már egy ideje szemeztem vele, szerettem volna kipróbálni egy bb krémet és mindenképpen olyan márkától ami nem végez állatkisérleteket ugyhogy ennél a terméknél kötöttem ki. A legvilágosabb árnyalat van meg és tényleg világos, nekem eddig mindig gondjaim voltak mert a legvilágosabb színek is sötétek de ez nem! Kicsit olyan érzésem volt mikor felkentem mintha színezett naptejet kennék magamra, az illata is teljesen naptejes. A fedése nem olyan erős mint egy alapozóé de szerintem egészen építhető. Az biztos, hogy nagyon csillog az arcom tőle de ez puderrel orvosolható. Összességében szerintem jó termék, jóval könnyebbnek éreztem, mint amikor alapozó van rajtam, kényelmesebb volt és nem szárított. :)) összességében 4 csillagot adnék rá de mivel jó áron van és Cruelty Free megkapja az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Szecsuani

2015. november 26.

Külföldön jutottam hozzá egy ilyen termékhez, sajnos elkövettem azt a hibát, hogy teszter hiányában ráböktem egyre és azt vettem meg. Szörnyen sárga, olyan vagyok tőle, mint egy mandarin. :) Egyszer vittem fel az arcomra, kipróbálni, rögtön le is mostam, utcára nem tudnék kilépni vele sajna.
Én az állagát se nagyon szeretem, túl zsírosnak érzem tőle a bőrömet, nehéz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Én az állagát se nagyon szeretem, túl zsírosnak érzem tőle a bőrömet, nehéz.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.