e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,75 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2013. január 16.

Kiszerelés:   4,75 g

Fényvisszverő részecskéket tartalmaz, melyek gyönyörűen kiemelik arckontúrjaid és zamatos, egészségtől ragyogó arcbőrt kölcsönöznek.

hnikolett

2017. április 12.

2 arnyalat is megvan belole, bar meg nem mondom melyik, de nekem semmi bajom veluk, teljesen jol hasznalhato, eleg pigmentalt. Azt hittem, amig csak youtube-n lattam a markat, hogy valami nagy, draga marka, ehhez kepest, elegge olcso es ahhoz kepest jo marka😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

reaC30

2016. augusztus 14.

Amennyire rossz számomra az Elf púdere, ez viszont annyira szuper! Építhető, nagyon szép fénye van, sokáig fent marad az arcon és nem utolsó sorban olcsó is. Használok más pirosítókat is, de sokszor nyúlok ehhez. Nagyon tudom ajánlani egy kipróbálásra mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

KlaudiaZs

2015. augusztus 1.

Én a Gotta Glowt vettem meg, ami ugye highlighter, nem pedig pirosító. 3 dollár volt iHerbön, a Nars Albatros dupe-ja, és atyaég csodálatos.:D Olyan gyönyörű arany csillogása van, hogy csak ámulok. Nem fehéres kicsit sem, mint ahogy néhány youtube videó után gondoltam, hanem egy szaténos, kissé csillámos arany fény, a lebarnult bőrömön csodásan mutat, teljes a szerelem.:D Nem porzik vészesen, könnyű vele dolgozni, ennyi pénzért ez egy nagyon jó másolat, ha egyszer megengedhetem magamnak, biztos kipóbálom az Albatrost is mondjuk, de nincs egy rossz szavam sem erre.

Update: Annyi rossz szavam van, hogy szörnyen porzik, vigyázni kell a felvitelnél vele, főleg, ha szemöldökcsontra rakom, egy kevéske hajlamos a szemhéjamon vagy a szemem alatt végezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

A kedvenc pirosítóm ehhez a márkához tartozik. A Pink Passion árnyalat örök kedvencem. Nagyon pigmentált, szóval óvatosan kell bánni vele. Többször vásároltam már újra. Rajtam nem állnak jól a naracsos-barackos színes, ezért a Candid Coral árnyalatot kevésbé részesítem előnyben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

eszterrr

2013. április 20.

nekem egy pirosító nem kell pigmentált legyen, úgy jobb ha kevésbé az és építhető. szóval nagyon megkedveltem. egy matt színt szerettem volna, így esett a választásom a tickled pinkre. nagyon szép, visszafogott árnyalat. nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 20.

Patinated

2013. április 9.

Nekem a Candid Coral árnyalat van meg, imádom mindennapi használatra, teljesen természetes hatást kelt. A -1 csillag a pigmentáltság miatt jár, elég erősen kell felvinni, hogy látszódjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

zsofi85

2013. március 19.

Nekem két árnyalat van meg belőle, a Tickled Pink és a Mellow Mauve, mind a kettőt nagyon szeretem. A 4 pontot viszont azért kapja mert sajnos a pigmentálságuk nem a legtökéletesebb.

További infokat és képeket találtok róluk itt:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

További infokat és képeket találtok róluk itt:

Camilla_B

2013. március 18.

Hát nem tudom, de nekem kaparni kellett, hogy legyen valami színe. A Sleek pírjeimmel össze sem hasonlítom ezt, mert a Sleek 10 pont, akkor ez az ELF -10 pont. Lehet, hogy én kaptam rosszat és itthon kellett volna inkább megvennem, nem kintről rendelnem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 18.

Petronella

2013. február 21.

A színválaszték nem olyan hatalmas, mint amit sok márkától megszoktunk, de nekem nagyon bejöttek, lehet, hogy csak én választottam jó árnyalatokat, vagy jól működő darabokat, de nincs panaszom a pigmentáltságukra:) 4 árnyalatot vettem: Blushing Rose, Candid Coral, Twinkle Pink és Gotta Glow (utóbbi highlighter). Swatchokat és bővebb véleményt itt olvashattok/nézhettek róluk nálam:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

kato17

2012. október 10.

Nem rossz ez a pirosító, de van Nála sokkal jobb is ilyen áron. Nekem a Candid Coral és a Mellow Mauve van meg. A színei szépek, megfelelően pigmentált, de porzik és a tartóssága is gyengébb pl. a NYX, a Sleek, vagy a Milani pirosítóimhoz képest. Nem vásárolnám újra, de összességében nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.