e.l.f.

Ár:   2760 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   13 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Ency, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. február 3.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

katalin89

2017. szeptember 20.

Nekem a színtelen verziója van meg. Amikor felkenem az arcomra, akkor gyönyörű és selymes lesz a bőröm:) Az alapozó is szépen mutat rajta, viszont számomra nem ez a tökéletes primer :(
Sajnos 1-2 óra után az orromon megjelnik legalább 1 fehér pattanás, amit nyomhatok is ki, pedig az arcomon nagyon rikán jelenik meg akár egy pattanás is... Szóval szépen takarja és tömíti a pórusokat, de ez az előnye egyben a hátránya is. Ha valaki tudja, hogy melyik összetevő lehet ezért a hibás, örülnék, ha leírná, hogy a következőkben elkerüljem az olyan termékeket, amelyekben benne van. Előre is köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Reni39946

2017. március 24.

Első használat után szerintem álom. Az átlátszót szereztem be. A legfontosabb, hogy ez sem irritálta a bőröm, sőt komolyan mondom, puhává, selymessé tette. Valahogy nagyon szépen összedolgoztak az alapozómmal és esküszöm, én nem éreztem még ilyen szépnek a bőröm, mint ezek kombójától. Tényleg szépen kitöltötte a pórusaimat, pedig van egy-két mintapéldány, amivel más, sokkal drágább primerek küszködnek. Nagyon remélem, nem változik a véleményem, mert így elsőre azt mondom, nálam tuti befutó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Silica Dimethyl Silylate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, FD&C Red 40 Aluminum Lake, CI 42090, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.