e.l.f.

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 17.

Kaldi

2018. december 19.

Nagyon szeretem, gyakran használom, és eddig nem látszik, hogy fogyott volna belőle :) Általában több színt kombinálok, néha a szemhéjamra is ezt használom, és nagyon szép színeket lehet elérni vele. Egy kicsit azért kopik nap végére, de nálam ez lehet, hogy még előny is, mert hajlamos vagyok túlzásba vinni a használatát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

napraforgo23

2017. október 17.

Van egy NARS és egy MAC pirosítóm is, de mióta ez a kis paletta megvan, gyakorlatilag csak ezt használom, ritkán nyúlok a többihez. Nagyon pigmentált, nem túl matt, de nem is túl csillámos, csak éppen van egy pici fénye. Mindegy, milyen árnyalatú smink van rajtam, mivel barackosabb és pinkesebb árnyalatokat is tartalmaz, biztosan találok benne a sminkemhez illőt, keverni is remekül lehet őket. Utazáshoz külön szeretem magammal vinni pont ezért, mert mindenhez megy. Ilyen alkalmakkor gyakran az ő tükrét használom sminkeléshez. Mindezek mellett az ára rendkívül kedvező, a csomagolása pedig kifejezetten elegáns, nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

fairyqueen

2017. március 30.

Nagyon dicsérték sminkes videókban, gondoltam kipróbálom. A világosabb palettáját vettem meg iHerbről. Nagyon szépek a színei, nekem kicsit talán túl matt, de eddig elégedett vagyok vele, bár még nem sokszor használtam, mert a Milani Luminoso pirosítóját használom inkább (számomra az a tökéletes).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Szecsuani

2015. november 26.

Nagyon elégedett vagyok, sokat használom, még úgy is, hogy figyelmetlenségből a sötétebbik palettát vettem meg a világosabb helyett. Ettől ugyanúgy illenek az arcomra a színek, én is úgy veszem észre, hogy elég csak kicsit hozzáérinteni az ecsetet és már szinte az is sok, remekül pigmentált, tartós is. Egy munkanapot simán kibírt, velem buliban is állta a sarat.
A négy színből az egyik feltűnően csillámos - az az, amelyiket nem használom, de csak azért, mert nem szeretem az erős csillámokat. :) a másik három színben is vannak enyhe csillámok, de inkább matt hatásuk van, azért imádom őket, épp csak kis plusz fényt adnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

mannusi

2015. augusztus 20.

Nekem ez egy pozitív csalódás. Nagyon tetszettek a színei és elfogyott a pirosítóm, de nem voltam épp anyagilag eleresztve, szóval megvettem a képen látható világosabb palettát - van egy sötétebb is-. Nagyon bevált. Gyakorlatilag épphogy érinteni kell vele az ecsetet, mert nagyon erősen pigmentált. Kb. nagymama leszek, mire elfogy. Csillogó részecskék az arcon alig látszanak, inkább mattnak mondanám - én ezt szeretem. A színek kombinálhatóak, jól lehet velük dolgozni (csak egyszerre keveset!) és tartósak is. Nagy tükör van benne - ez szuper. Táskában csak egyszer volt, nem tört és nem porzott - a tükör tiszta maradt (a védő műanyagot a tükör és a paletta közt kispórolták). Mindennapos hurcibáláshoz nekem egy kicsit nagy, de ez nyílván ízlés kérdése. Összességében nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.