e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: caarmaa, az összetevőket feltöltötte: rhinestone, Módosítva: 2013. április 1.

Bőrprobléma:   Bőröregedés

A ránctalanító toll speciális hatóanyagai behatolnak a bőr mélyebb rétegeibe és ott fejtik ki hatásukat. A tollban található emulzió feltölti a szemek és az ajkak körüli apró ráncokat, de kitűnő segítőtárs a ráncok megjelenésének megelőzésében is. Búzaproteineket, koffeint, vadgesztenyekivonatot, kamillakivonatot, shea vajat, mangót, vmt. A és E vitamint tartalmaz.

rayeri

2013. november 15.

Na, ez az igazi pénzkidobás! Először is egyszerűen képtelenség kulturáltan adagolni. Kb. 30 tekerés után elkezd ÖMLENI a tubusból a folyadék. Három használat után gyakorlatilag az összes folyékony alkotóelem kifolyt és maradt egy viasz szerű massza, amiért már csak kb. 20-at kell tekerni, hogy meginduljon. Kettő darab halovány nevetőráncom van, na ezekkel sem bír el! Konkrétan SEMMI HATÁSA NINCS! Ellenben akármilyen vékonyan kenem fel, kis kukacokban ledörzsölhető. Borzalom az egész termék úgy ahogy van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 15.

Pocok1972

2013. október 29.

nem bírtam a kíváncsisággal, megvettem, mert kíváncsi voltam mit kezd a ráncaimmal, ami nincs sok szerencsére.
azt kell mondjam, hogy a kezdődő apró ráncokat tényleg eltünteti, hitetlen tamásként meredtem a tükörbe.
a kicsit mélyebbeket már csak időlegesen tünteti el, mondjuk úgy negyedórára, és van olyan, amit egyáltalán nem (mondjuk ez nem volt meglepetés, ahhoz hyaluron v botox kellene).
A nagyon apró ráncok eltüntetésével mégis azt eredményezi, hogy fiatalosabb az arc.
rendesen alá kell hidratálni, különben rosszabbnak tűnik a helyzet, mint amilyen.
nem szabad sokat feltenni, mert tényleg lepereg, módjával használva azonban teljesen jó.
a kiszerelése nem a legjobb, kellett hozzá némi kreativitás mire kiimádkoztam belőle az elejét, de onnantól már okés.
alkalmi sminkhez használni fogom, szerintem napi használata nem tesz jót.
A fiatalabb korosztálynak azért jöhet be jobban, mert az "alig" ráncokat azonnal és tökéletesen eltünteti. A csomagolása miatt adok négyest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 29.

alkalmi sminkhez használni fogom, szerintem napi használata nem tesz jót.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. május 24.

Sajnos az én ráncaimon nem segített, hasonlóan negatív tapasztalataim vannak a termékről, mint az előttem szólóknak. A vízszintes ráncaim mintha még szaporodtak is volna tőle, vastagabban kenve tényleg ledörzsölhető. A feszesítő hatást éreztem, de látványra sajna semmi:(. Ahogy olvasom a véleményeket, a fiatalabb korosztálynak inkább bejön, mint a sajátomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 24.

Guttmann Natasa

2013. április 11.

Ó, igen... A blogbejegyzés hatására kerültem a MUP oldalára, ahol nevetséges összegért szórják ezt a terméket. A rendelésem ugyan tegnap reggel érkezett meg, de nem hiszem, hogy elhamarkodott lesz a véleményem. A csomagolása a méretéből adódóan nesszeszer-kompatibilis, de a tekerője tényleg csalóka. Eddig nekem úgy vált be a legjobban, hogy a kezelendő területre helyezve, csakis lefelé tartva mozgatom és csak egyetlenegyet tekerek rajta. Így teljesen elfogadható a mechanizmusa-borsónyi zselét adagol. A krém állaga kitűnő, egészen primerszerű, hihetetlen gyorsan szívódik, komfortos viselni, mert nem hagy ragacsos utóérzetet sem, sőt, finom, puha és selymes tapintású lesz tőle a kezelt felület. Szerintem mintha jobban tapadna rajta a smink is... Illata egyáltalán nincsen neki. A célnak megfelelően (szemkörnyéki ráncok retusálására, mélységének redukálására) nem vált be igazán, maximum a szemkörnyékápoló fölé tudom elképzelni, mert önmagában viszonylag gyenge hatású (igaz, nem olyan brutális a helyzet) ; viszont kezdődő nevetőráncokon csodálatosan teljesít, és ez az állapot arctisztításnál sem hagy alább, továbbá nekem is bevált a dagadt szem alatti területre. Napi kétszeri használat mellett nagyon hamar el fog fogyni szerintem, de én teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

bester

2013. április 8.

Csatlakoznék timillához, hasonlóak tapasztalataim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 8.

Csatlakoznék timillához, hasonlóak tapasztalataim.

timilla

2013. április 3.

Na, akkor én jövök lehúzni, iszonyú vacak ez a termék. Először is, amit facy is ír, hogy a tekerője egy nagy kalap sz*r, egyrészt szivárog magától, másrészt amikor ki akarom belőle imádkozni a cuccot, akkor órákig kell tekerni és semmi nem történik, aztán egyszer csak elkezd ömleni belőle az emulzió. Felkenve matt felületet ad, szinte vicces az arcom többi részéhez képest, de nemcsak matt, hanem száraz is, így még jobban kiadja a ráncokat a szemem alatt. Sminkelni pedig egyáltalán nem tudok rá, az alapozó csúszkál az ultraszáraz felületen, gusztustalan az egész. Totális pénzkidobás volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

facy01

2013. március 15.

Ez tényleg működik, csodaszer!!! Viszont a csavaros adagolója kifog rajtam: a toll adagolójából álló, nyugalmi helyzetben is szivárog, folyik az emulzió...ez másnál is előfordult?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

gyik

2013. március 11.

Nekem is bevált, tényleg működik a kicsike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 11.

Nekem is bevált, tényleg működik a kicsike.

molnardoraanna

2012. december 11.

Nekem is bevált, a kis szem körüli ráncokat eltüntette és finom selymes lett a bőr.
Az én fő problémám a lelógó szemhéjam, ami reggelente duzzadt is, ezzel akartam valamit kezdeni, ez remekül levitte a duzzanatot és kicsit "kifeszítette" a bőrt vagy nem is tudom mi történt, a lényeg, hogy konkrétan kilátszik a mozgó szemhéjam, ami nem szokott.
Szóval akár ilyen problémára is ajánlom.

Update:
mindenhogy próbáltam, vártam sokat, keveset, sminkalapozóval, anélkül stb, de mindig beleül az alapozó, a szemfesték, minden, és összegyűrődik, szóval nagyon csúnya lesz, valakinek ötlet??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Szóval akár ilyen problémára is ajánlom.

Update:

rhinestone

2012. november 5.

Wow!! Felülmúlta minden várakozásomat! Tényleg hatékonyan tölti fel az apróbb ráncokat, nálam szemkörnyéken is működik, nem irritálja a szemem, viszont igaz, a mélyebb ráncokkal már nem tud mit kezdeni. Ha túl sokat kenek fel akkor "le lehet radírozni", szóval csínján kell bánni vele. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!