Best of Beauty 2019

e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blanchee, Módosítva: 2013. január 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Zit Zapper hatóanyagainak köszönhetően szárítja a pattanásokat, csökkenti a gyulladást és az irritációt és felgyorsítja a gyógyulást. A pattanások lokális kezelésére.

Montelino

2014. december 10.

A benne található witch hazel kivonat miatt vettem meg, ami a kedvenc Thayers tonikomban is benne van. Már nem gyakori rajtam a pattanás, de ha kijön ez nem igazán kezeli. A golyós megoldás aranyos, de nem túl higiénikus szerintem. Könnyű használni, bár egész pici pöttyöt nem lehet felkenni vele a golyó mérete miatt. Olcsó, de nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 10.

Powderpuff Girl

2014. május 23.

Tényleg célzott csodafegyver pattanásokra. Éjszaka csak bepöttyözöm az arcom, reggel lemosom- mondjuk sokszor át kell törölni tonikkal, hogy teljesen leszedje- és lejjebb vitte a duzzanatot. Erőteljes teafa olaj illata van, engem nem zavar, mert szeretem, a párom viszont utálta. Volt viszont egy nagy ragya az arcán és addig erősködtem, míg hagyta bekenni. Na azóta már az illata sem érdekli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

elve

2014. május 19.

Talán az egyik legjobban bevált elf cucc. Ritkán vannak pattanásaim,de ez nagyon szépen eltünteti. Az illatában érződnek az összetevők,egyáltalán nem szárít,naponta többszöri használat mellett 1-2 nap alatt megoldja a problémát,nem marad semmi nyoma nekem. Kevésnek tűnik de nagyon sokáig elég szerintem. Nagyon örülök,hogy megvan,még így is hogy nem kell gyakran használnom,bár megelőzre is tökéletes,ha észreveszem,hogy valahol esetleg alakulóban van egy pati,bekenem és kész. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!