Earth Therapeutics

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   online külfüldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 24.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   online külfüldről
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Természetes növényi bőrfinomító kezelés luffával, barackmaggal és habkővel hogy fényesen ragyogjon a megújult bőr. A hatást fokozzák: barack kivonat, passion fruit, aloe vera, jázmin, ylang-ylang, kaktuszvirág, chia és jojoba. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, használata után a bőrünk gyönyőrű lesz és illatos.

Nem tesztelték állatokon.

Ildie

2015. március 3.

Mézes testvéréhez hasonlóan őt is nagyon szeretem, 7 dolláért nagyon jó vétel volt. Van még tesójuk, előbb utóbb szerintem mindet beszerzem :) (már meggondoltam magam)
Mivel ebben parabén van levonok egy csillagot. Nem a parabén miatt igazából, hanem, hogy alapból úgy van a tubuson, hogy egyik/másik parabén, tehát egynek nézhető, a másik, hogy a natúrcoccok között árulják. Nem szép dolog.

Maga a cucc jó sűrű, ez aztán nem csuszikázik ki az ujjaink közül. Nagyon durván radíroz, vannak benne nagyobb karcolós szemcsék (érzékeny bőrre nem ajánlom) de vannak benne picik is. Hatátsos, szép a lábam szára, pedig nem használok ilyen erős radírozó hatású cuccot minden nap és a testápoló is néha kimarad. Az illata remek, bár a párom a márnem ismerte fel a gyümiket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Hidratálók: Salvia Hispanica Seed Oil, Glycerin

Jázmin. Paula Begoun szerint a jázminnak nincsen különösebb hatása a bőrre, viszont a benne lévő illatanyagok irritációt okozhatnak az arra érzékenyeknek.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.