eBay

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GI85, Módosítva: 2015. március 5.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   online külföldről

Krémes korrektorpaletta bőrhibákra és szem alatti karikákra

Klau16

2018. július 18.

Én egy hatalmasat csalódtam pozitívan ebbe a termékbe. Elképesztően pigmentált és krémes. Simán felér pl. a NYX kontúr palettájához. Nekem nagyon bejön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Tincs

2018. február 17.

Már majdnem kifogyott minden amit tudok használni (a nagyon sötét barnákat nem és a highlightert). A színes korrektorok nagyon jól működnek, és kontúrhoz kiváló a többi szín. Könnyen kenhető, és tartós. Nem mondom, hogy biztosan újraveszem, mert a felét nem tudom kihasználni, de ár érték arányban szerintem nagyon megéri, és emiatt nincs szívem kevesebb csillagot adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

RekaDora

2017. október 21.

Meg régebben rendeltem, de nekem nincs vele bajom. Arat megeri az biztos, es az is, hogy nagyon sokaig eleg. Aki konturozast szeretne gyakorolni annak tökéletes, mert olcso es sokaig eleg. Mindennapra nem hasznalom, de ha alkalmibb sminket keszitek ezzel konturozok. Valoban nem a legegyszerubb eldolgozni a szineket, kellett par alkalom, mire raereztem, de nedves blenderrel, vagy megfelelo ecsettel megoldhato. Nagyon szeretem, hogy sok szin van benne, lehet valogatni, melyik a legmegfelelobb. Na es az a highlight ami benne van eszmeletlenul kiraly. Nagyon szep fenye van, es nagyon keves is eleg belole, hogy szepen csillogjon a borom. Mar csak ezert is megerte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

anettvagyok

2017. június 15.

Nagyon pigmentáltak a színek és olcsó, ezért kap 3 pontot. Aki szeretné gyakorolni a kontúrozást és nem akarja a drága termékeket erre pazarolni annak nagyon jó, ugyanis széles a színskála, de kinti, utcai viseletre nem javasolnám, rettentően nehéz az állaga, megterheli a bőrt és látványos. Színpadi sminkek készítésére még szintén alkalmas lehet, de nem egy első randira pl. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

r3gina

2017. május 30.

számomra teljesen rendben van. kicsit sok benne a felesleges szín, de inkább több, mint kevesebb! :)
kicsit ijesztő amúgy, hogy ilyen olcsón ilyen jó kis palettát lehet vásárolni. ( majd 20 év múlva kiderül a bőrömön, hogy volt-e okom aggódni :D ...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Vivienlilla

2017. május 4.

Már 2-3 hónapja megvan, eddig csak korrektorként használtam egy sötétebb árnyalatot ismerősöm arcán. Ma viszont, szinte kezdőként, megpróbáltam vele kontúrozni és szuper lett az eredmény. A sötétebb barnák nagyon jól illeszkednek a kicsit barnásabb bőrömhöz, talán a sok világos színnel nem nagyon tudok mit kezdeni, de ezer párszáz Forintért, ecsettel és beauty blenderrel nagyon jó vásárt csináltam. Gyakorláshoz tuti jó lesz, ha meg profi leszek, akkor veszek komolyabb kontúr palettát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

dorottya96

2017. április 5.

Nekem nem jött be. (Vagy csak én vagyok a béna hozzá :D)

Nekem nem jött be. (Vagy csak én vagyok a béna hozzá :D)

gpetraam

2017. február 27.

Aliról rendeltem egy ezresért, és járt hozzá blender meg egy ecset is. Nagyon krémes az állaga, könnyű felvinni és eldolgozni, a piros halványítja kicsit a szem alatti karikákat, a zöld pedig teljesen elfedi a piros foltokat és pattanásokat. Emellett fantasztikusan lehet vele kontúrozni, imádom! Ár-érték arányban tökéletes, az összes színt tudom használni. Rendelem is a kövit! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

EosLover

2017. február 23.

Akció keretében, egy 25 darabos ecsetkészlettrl rendeltem. Hihetetlen a minősége, ennyiért ez egy csoda. Minden színt tudok használni, krémesek és tartósak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

ttami95

2017. január 21.

Kontúrozásra használom, nekem nagyon bevált, már a második palettám végénél járok. Könnyen lehet vele dolgozni és nekem nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Lanolin Oil, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Lanolin Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Iron Oxides, Manganese Violet / CI 77742, D&C Red 6 Barium Lake, D&C Red 7 Calcium Lake, D&C Red 21 Aluminum Lake, D&C Red 27 Lake, FD&C Red 40 Aluminum Lake, FD&C Yellow 5 Aluminum Lake, FD&C Blue 1 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.