eBay

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Creativelifes, az összetevőket feltöltötte: redakkrisztinaa, Módosítva: 2016. június 30.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

erynis

2017. január 29.

Elég ramaty minőség, próbáltam kontúzoráshoz használni, de pillanatok alatt eltűnik, és ahová felkenem, másnapra szép kis pattanásaim nőnek. Szem alatt durván kiemeli a ráncokat, korrektornak sem a legjobb. Fura sűrű, krémes/tapadós állaga van. Bár nem is tudom, ezért az árért mit vártam. De legalább nem sajnáltam kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

DikieGirl

2016. október 23.

Nagyon jól fed, és könnyen ellehet dolgozni, az ára is szuper. Ennek a terméknek egy hibája van: hog elég kevés van minden színből. Egy árnyalat van ami tökéletesen megfelel a bőrszínemnek, de nagyon hamar kifogyott. :(
De mivel én konturozáshoz rendeltem ezért nem túl nagy veszteség ha egy kifogy.
A zöld és piros is elég jók, bár én a pirosat jobbnak találom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 23.

De mivel én konturozáshoz rendeltem ezért nem túl nagy veszteség ha egy kifogy.
A zöld és piros is elég jók, bár én a pirosat jobbnak találom. :)

borntobe

2016. szeptember 3.

Hát...oké...nem is tudom, mire számítottam. Kb. halloweeni arcfesték minőségű, minimális mennyiségű festék csücsül egy elképesztően vacak tokban. Nem használhatatlan, de nem is túl jó, az ecset alig akarja felvenni, ha sikerül némi anyagot felvinni belőle, viszont nem rossz látványra. 600 Ft- ért jutottam hozzá, nem nagy veszteség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

birdnerd

2016. augusztus 29.

Jó paletta, ezért az árért tökéletes. Az én zsírosodó arcomon nem túl tartós, de ennyiért nem is vártam. :D Kontúrozáshoz megfelel, illetve a zöldet pattanásokra, a sárgát a szemem alá használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

bree07

2016. augusztus 26.

Ennyi pénzért nagyon jó kis paletta. Jó a fedése, szem alá és piros pöttyökre ugyanúgy. Kontúrozni is remekül lehet vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

sleepless

2016. augusztus 4.

Nekem is megvan már pár hónapja a paletta és még egyik szín se fogyott el. A világosabbak mennek a szemeim alá (mikor melyikhez van kedvem :D). Alapozóval keverem, mert nélküle olyan furcsa pöttyös lesz, ahogy kopik. De így pazar és tartós is :D
A sötétebb barnák kontúrozásra tökéletesek, a legsötétebb pedig a szemöldökökre megy, persze nem vastagon. Így világos hajjal se nézek ki hülyén.. Ja és itt is baromi tartós, másnap is rajta marad. A legvilágosabb csillámos, szóval azt ésszel kell használni. A többivel még nem nagyon kísérleteztem.
Tutira újra fogom venni, ha fogyóban lesz!! Az ára meg szintén eszméletlen. Nekem az Aliexpressről van, nem tudom, mennnyi az eBayen. Ajánlom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Tánya88

2016. augusztus 2.

A legelső ilyen palettám. Sose kontúroztam ezelőtt, a "színes" korrektorokról pedig csak néhány rossz emlékem van.
A színek nem erősek, finoman pigmentáltak, krémes állagúak, könnyen eldolgozhatóak, szépen terülnek. Nem ütnek át a színek az alapozón (sőt, BB krémen sem!).
Gyönyörű sminket készítettem vele - sok kontúrozós videót, képeket nézegettem már és ezzel a kis palettával szuper egyszerű volt elkészíteni.
500 forintért ajándék volt, imádom!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

500 forintért ajándék volt, imádom!!!

Cristally

2016. július 28.

Szuper kis korrektor paletta, nem irritálja a bőröm. Sárgás és rózsaszínes árnyalatok is vannak benne, így a rózsaszínes korrektorokkal a szem alatti/feletti zöldes ereket tüntetem el, míg a sárgással a piros foltokat. Kipróbáltam kontúrozásra is, beauty blenderrel szépen el lehett dolgozni és nem nagyon feltűnő a legsötétebb árnyalat se a világos bőrömön (persze eldolgozva). Annyi, hogy nekem hamar letört a doboz teteje és így beleragadnak a levegőben szálló kis porszemek. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

redakkrisztinaa

2016. február 14.

Nagyon megvagyok vele elégedve, a pigmentáltsága ellenére az arcon nem 'erős' ha szépen elvan dolgozva. Illetve nagyon tartós.!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

LolaDobrev

2016. január 26.

nekem bevált:) nem foltos,nem halvány..és tart egész nap( pici fixálóval használom)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Lanolin Oil, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Lanolin Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Iron Oxides, Manganese Violet / CI 77742, D&C Red 21 Aluminum Lake, D&C Red 27 Lake, D&C Red 6 Barium Lake, D&C Red 7 Calcium Lake, FD&C Red 40 Aluminum Lake, FD&C Yellow 5 Aluminum Lake, FD&C Blue 1 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.