eBay

Ár:   3500-4000 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   70g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GI85, az összetevőket feltöltötte: orsi1293, Módosítva: 2016. november 8.

Ár:   3500-4000 Ft
Kiszerelés:   70g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek

Make Up For Ever 12 Flash Color Case dupe

12 féle, olaj alapú, matt és csillogó színt tartalmazó krémes arcfesték

orsi1293

2016. október 31.

feltöltöttem az összetevőit a dobozáról, majd összehasonlítottam az eredeti MUFE flash palette összetevőivel, ami fent van az oldalon. UGYANAZ! Elején tartottam tőle, hogy tele lesz piros pontos összetevőkkel de szerencsére jónak tűnik.
Egyébként nagyon pigmentáltak a színei, tökéletes mindenféle halloweeni sminkhez, meg youtube-on fent van, hogy kell kikeverni belőle alapozót stb..
jár az 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 31.

jár az 5 csillag

Lityi1990

2015. június 16.

Kísérletezés miatt vettem meg, jól el lehet vele szórakozni, festegetni, de ahhoz még nem volt merszem, hogy élesben egészarcos sminket csináljak vele. Amire nekem kiváló, hogy tudom vele gyakorolni a színek kikeverését. Jó vétel volt, nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

GI85

2015. március 3.

Nagyon szeretem.Szuper ugymond jatszani vele a szinkeverest.Alapozot ugyanugy ki lehet keverni belole,mint ruzst,korrektort,pirositot,szemhejalapot...,stb.Teljesen olyan,mint a Make Up Forever flash palettaja.Legalabbis a neten csak ezt olvasom,hallom-latom errol a palettarol.Es azert ez csoppet olcsobb.Az eredeti 100$!!Ez meg 4000Ft korul mozog.Kettot vettem belole,mert egyre tobb elado fogy ki belole ebayen.Lehet persze,h.csak uzleti fogas,de biztosra mentem.:DEn termeszetesen csak itthoni kisirletezesgetesre vettem,mert erdekelnek ezek a dolgok.Nem okoz semmilyen borproblemat. Azert ala kell hidratalni.Ruzskent matt ruzs hatasa van.Ezert kell az ajakapolo mindenkepp elotte.En imadom.Nekem total megerte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isononyl Isononanoate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Caprylic / Capric Triglyceride, Trioctyldodecyl Citrate, Synthetic Wax, Trihydroxystearin
Színezékek: Zinc Stearate, CI 12085, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 77400, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.