eBay

Ár:   300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: christine92, az összetevőket feltöltötte: trixie, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Az eos lipbalm dupejai.

Legadema

2019. január 22.

Mikor elém került az ebayen ez az aranyos kis golyócska gondoltam kipróbálom, hiszen szinte ingyen volt.
Azt tudom róla mondani, hogy nagyon praktikus, az illata enyhe de kellemes.
Lényegeben szintelen, de ad az ajkaknak egy nagyon szép halvány fényt. Semmi ragacsosság. Nem túl tartós, de ezt nem is vártam el tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Azt tudom róla mondani, hogy nagyon praktikus, az illata enyhe de kellemes.

milkasttar

2018. február 24.

Színtelen, jó illatú, jó hidratálást ad, praktikus ,mondjuk azt mindenki tudja hogy Eos kopi.
Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Én nagyon szeretem.

dalmuska

2017. április 24.

A halvány rózsaszín csomagolású van meg. Imádom az illatát. :) Egyébként a termék tartós, sokáig az ajkaimon csücsül és egész jól hidratál, nem hittem volna, hogy ilyen szuper lesz. Szerencsére átlátszó színű, nem kenem össze a párnát, ha felkenem éjjelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

DikieGirl

2016. november 23.

Az epres van meg, de az illata inkább a gumicukorra emlékeztet. Elég jól hidratál és nagyon aranyos :). A gömb formája miatt szerettem volna és kellemes csalódás ért, már két hónapja használom - szinte mindennap - és mintha alig fogyott volna belőle! :D
Örülök, hogy megrendeltem a közeljövőben egy újabbat megpróbálok beszerezni :).

Update:

Az elmúlt időben, mitnha kicsit szárítaná az ajkaimat. Nem tudom mitől lehet :/ .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

Örülök, hogy megrendeltem a közeljövőben egy újabbat megpróbálok beszerezni :).

Update:

rvanessa

2016. október 13.

Két féle van meg, az epres és a barackos, epresnek jobb az illata szerintem, szeretem őket, hidratálása is egész jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 13.

lovereira

2016. augusztus 2.

Nekem a barackos van meg, már a másodikat fogyasztom belőle. Szeretem az illatát, a hidratálása átlagos, csomagolása cuki, bár a végén már elég nehéz használni, muszály voltam ujjal felkenni és így elhasználni. De mindegy is, ennyiért érdemes beszerezni párat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

HardCandy092

2016. július 21.

Nekem a dinnyés meg a kék van (talán áfonya), kellemes az illata, és még télen is tud ápolni, abszolút megéri az árát. Használtam az eredeti eost és ennek szerintem az illata is jobb és kb ugyanazt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

edsze

2016. július 21.

finom illata van, színe semmi, átlagos ajakír, cuki kis gömb, 200 ft-ot megér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

finom illata van, színe semmi, átlagos ajakír, cuki kis gömb, 200 ft-ot megér

Jancsa

2016. május 15.

Átlagos ápolás, az illata jó és az állaga picit lágy .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

Átlagos ápolás, az illata jó és az állaga picit lágy .

Orsikaa

2016. május 9.

Megdöbbentően jó ahhoz képest, hogy kb. 200 Ft volt. Nagyon jó az állaga, könnyű felvinni, praktikus a csomagolása, valamint hibátlan a hidratáló funkciója. A színével nem kell foglalkozni a rendelésnél, teljesen átlátszó. Ja, és az illata is tök jó :) Eddig kettőt vettem, de lassan jöhet a harmadik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Petrolatum
Emulgeálószerek: Beeswax Acid