eBay

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tokfejessi, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Lelőhely:   online külföldről

Boudica

2019. május 30.

Az első palettám volt, ezzel tanultam sminkelni, de a mai napig szívesen nyúlok utána. Jó színek vannak benne, meglepően pigmentáltak és könnyű vele dolgozni. Mindennapi és alkalmi sminkek elkészítésére is alkalmas. Örülöl, hogy megrendeltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Piko888

2018. július 7.

Update:
Egy éve már, hogy megvettem és változatlanul azt gondolom, hogy a legjobb paletta vételem volt eddig. Még a Morphe palettáim se nőttek ennyire a szívemhez, pedig ez nagy szó. Minden matt alapszín benne van ami nekem kellhet, sokoldalú paletta, könnyen kezelhető giccsmentes csomagolás. Sajnos már fogytán van, hamarosan szükség lesz a pótlásra.

2017.06
Szerencsére hozzám is épségben érkezett a paletta. Meglepően jól pigmentáltak a színek, alig kell beleérinteni az ecsetet. Könnyű elsatírozni és tartósságban is felveszi a versenyt a "márkás" társakkal. Számomra nagyon jól kihasználható, sok az átmeneti szín és legalább két olyan árnyalat van benne, ami nagyon bevált szemöldökszínező fixálására. A csomagolásával sincs gondom, tetszik ez a letisztult design. Abszolút jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Update:

2017.06

Larkasztikus

2018. április 3.

Én 8-900ft körül rendeltem meg ebay-ről, időben megjött, épségben. Nagyon meglepődtem, hogy ennyire pigmentáltak a színei, és szerintem tanulóként simán megéri a túlárazott márkásabb paletták helyett először egy ilyenre befektetni. Előttem szólóhoz hasonlóan én is van amelyiket szemöldökre használom. Az egyik kedvencem, én bátran ajánlom mindenkinek, és alig várom, hogy megrendeljek egy színes verziót is! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

VKrisztina93

2017. március 13.

Én nem Ebay-ről, hanem Aliexpressről rendeltem, kb. 1000ft-ért. Nekem a színes paletta van meg, és ennyi pénzért messze felülmúlta az elvárásaimat. Nagyon jól becsomagolták, a színek jól pigmentáltak, könnyű vele dolgozni. Tervbe van, hogy megrendelem a képen látható matt palettát is belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

vszonja21

2016. december 30.

Én 700 forint körül szereztem be kb 2 hónapja, de nagyon bevált :) Hál istennek épségben megérkezett hozzám.
A színek pigmentáltak, nem tapad bele a (szintén ebay-es :D) ecsetbe, könnyű vele dolgozni, és könnyen lehet a színeket építeni a szemhéjon. Azért választottam, mert akartam már kicsit kísérletezni a sminkeléssel, ellenben nem akartam sokat költeni rá. Egyébként ezzel a palettával csináltam a szalagavatómra a sminket, és mindenki csak dicsérte! :D 5* a drágának! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

Rosemodee

2016. június 24.

Sajna két színből kitört egy kevés. Az árához képest nagyon jó pigmentáltságú 15 színt kapunk. A kedvencem a középső! Most nyáron semmi sem marad meg az arcomon :( szóval a tartósságát majd később írom le. Egyenlőre elégedett vagyok vele. A csomagolásért levonok egy csillagot, mert elég gagyinak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

encsii9898

2016. május 24.

Nagyon szépen pigmentált, jól építhetőek a színek, satírozni is könnyű és nem kopik le a nap végére! Én szemöldökformázásra is használom, nekem arra is tökéletes! Minden sminkemhez használom, nagyon jó kis alapdarab!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 24.

tokfejessi

2016. január 20.

Nem csomósodik, nem kopik le a nap végére, ráadásul szépen el lehet dogozni. Az egyetlen problémám a szagával van, de lehet csak az én ízlésemnek erős. Teljesen megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

cseresznyee1

2015. december 18.

3 napja érkezett meg. Nagyon meg vagyok elégedve. Teljesen tartós, pigmentált. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Kmanci

2015. október 26.

Mióta megvan szinte csak ezt használom. Nagyon szép őszi sminkeket lehet vele készíteni. A színek szerintem kellően pigmentáltak - talán a feketét és a sötétbarnát kivéve, annál van jobb, eBay-es palettámban is, de hétköznapi sminkhez tökéletesek, és így legalább könnyebb őket eldolgozni. Van benne több transition shade is, szóval mindent nagyon szépen össze lehet vele mosni. Ajánlom, ennyi pénzért pláne. Aki nem szeret annyria színekkel dolgozni, annak ez a paletta is rengeteg lehetőséget kínál, bár nekem megvan az eBay-es warm paletta kb. 120 színű verziója is, de én magam is tudom, hogy teljesen felesleges, ritkán nyúlok érte, akkor is kb. csak ugyanazokat a színeket használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Lanolin Oil, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin)
Emulgeálószerek: Lanolin Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Iron Oxides, Manganese Violet / CI 77742

Wax
Lanolin Oil eo I eu 1 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.