eBay

Ár:   650 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   12 x 1g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   ebay   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Matilda, az összetevőket feltöltötte: szeszil, Módosítva: 2016. július 25.

Kiszerelés:   12 x 1g
Lelőhely:   ebay
Kategória:   Sminkek szájra

12 db szájkontúr ceruza egy csomagban.

brigi50c

2018. augusztus 9.

Az illata/íze nem a legjobb, de ellátja a feladatát, és sok jó szín van benne. A barna picit sem barna (sötétpiros), és a lila is ciklámen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

arcoiris

2017. december 5.

Sokszínű és tartós! bár gyorsan fogynak. Ennyiért megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Sokszínű és tartós! bár gyorsan fogynak. Ennyiért megéri!

dorottya96

2017. április 5.

Meglepően jó termék! Fillérekért :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

Meglepően jó termék! Fillérekért :D

henczen

2017. február 2.

Szépek a színei, jól pigmentált. Ami zavaró benne, hogy a jelzéshez képest elég eltérőek az árnyalatok, ez megnehezíti a használatot...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

domnora

2017. január 19.

ma rendeltem meg itteni vélemények miatt :) Nagyon sokat használok szájceruzát, kíváncsi vagyok rá nagyon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Vicus0803

2016. november 24.

Én kb 500Ft vettem és nagyon szeretem, van mikor önállóan rúzs helyett használom a szép színei miatt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

nusi96

2016. november 9.

300ft-ért rendeltem ebayről. Egyszerűen imádom az összes színt amit kaptam, szép pigmentált mindegyik s tartós is. Nálam mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

Dézi

2016. augusztus 16.

Imádom!! Ebayről rendeltem 700 Ft körül. Esküszöm ezek a legjobb ajakceruzák amiket valaha próbáltam. Mindenféle színben van benne amire valaha szükség lehet. Rengeteg nude árnyalat, piros, vörös, narancsos, mályvás, barnás, pink..... Imádom!! Önmagában szoktam használni és annyira krémes, mintha egy matt rúzs lenne, ellenben nem szárítja a számat és nem mászik el napközben. Extrém tartós, olyan érzés viselni mintha nem lenne rajtam semmi. Esküszöm eddig ez volt az egyik legjobb vásárlásom ebayen, pedig évek óta rendelek onnan mindenfélét.
Ezt MINDENKINEK meg kell rendelnie. Ha lehetne adni 10 csillagot, akkor annyit kapna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

cinti666

2016. július 25.

Krémes,tartós (essence szájceruzától biztosan tartósabb,csak ezzel tudom összehasonlítani) , szép,pigmentált színek. Szóval kenterbe ver 1-2 szájkontúrceruzát.. Előttem szólókkal egyetértek tényleg becsapós a csomagolás,kupak színei.Néha olyan,mintha egy színű lenne valamelyik,de nem az. Szárítani, nem szárított engem. Nagyon szeretem! Ár-érték arányban verhetetlen. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 25.

fokid1

2016. április 16.

Annyi pozitív visszajelzést láttam ezekről neten, hogy meg kellett rendelnem, Én Aliexpressről szereztem be kb 2$-ért és maximálisan meg vagyok velük elégedve. A csomagolás kicsit becsapós, mert néha teljesen más színt produkál, mint amit az ember várna. Nagyon szépen pigmentált és tartós is. és amin a legjobban meglepődtem, hogy annyira jó érzés a szájon, hogy az nem igaz. Abszolút nem szárít és végig pihe puha és ápolt marad a szám alatta. Arra is tökéletes, hogy az ember kikísérletezze, mi is áll jól neki, az egyik narancs színt pl egyből ki akarta dobni, de adtam neki egy esélyt és az alapból piros számon meglepően jól áll. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate