eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2014. november 18.

Lelőhely:   online külföldről

Babooca

2019. szeptember 25.

2014.március 5.

1 hete birtoklom és teljesen beleszerettem. Bár én az erősebb, sötétebb sminkeket szeretem, nincs ezzel a palettával sem probléma. Nagyon finom, lágy színei vannak. A füstöstől elkezdve a natúrig mindent tudok vele készíteni. Nekem nincsen még professzionális ecsetkészletem, így nagyon ki tudom használni a hozzá adott ecsetet. Első pufi ecsetem, és nagyon szépen használható. Szeretem, és nem bánom, hogy lecsaptam rá jó áron. A színek kb egy életre elegek, nagyon jól pigmentáltak és tartósak. Kívánságlistámon van a Naked 2, mert annak a sötét színei nagyon nagyon szépek, jól kiegészítené ezt a világos palettámat.

Update:
2018.08.05.
Két eredeti Naked paletta után sajnos már felismerem a hamisítványokat. Ez a Naked 3 palettám az volt. Ettől függetlenül szerettem a színeit, sokszor csináltam vele elképesztően szép sminkeket, de a szaga az valami förtelem. Nagyon haragszom, hogy anno átvertek és kicsalták belőlem a pénzt.(ugyanannyit fizettem, mint amennyi az eredeti volt...) Azóta a szekrény aljában pihen és félve merem használni, nehogy valami bajom essen tőle.

Az egészségem többet ér annál, hogy színes-csillámos legyen a szemhéjam. Az elmúlt 1,5 évben fokozottan figyelek az összetevőkre, a tudatos vásárlásra, kerülöm a kínai, hamisítvány dolgokat. Inkább a kevesebb, több elvet vallom, a minőség fontosabb.

Az enyémhez sem volt minta szemhéj alapozó, nagyon nehezen nyílik a tégelye, büdös festék szaga van, még úgy is, hogy több hétig hagytam szellőzni, az ecset pedig 3 mosás után tönkrement. A pigmentáltságát leszámítva botrányos.

Mindenkinek azt ajánlom, aki nem engedheti meg magának, hogy eredetit vegyen újonnan, inkább keressen a piactéren itt eredetit, vagy válogasson a dupe-ok között. Pl. Makeup Revolution iconic palettái, vagy a Lovely paletták. Csak azért nem adok egy csillagot, mert irritációt szerencsére nem okozott és szépek, krémesek, erősen pigmentáltak a színei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

2014.március 5.

Update:
2018.08.05.

szilvasitimea

2016. október 7.

Lehet pont rosszat rendeltem, de nagyon rosszak voltak a szinei, es nem pigmentalt valami hu de jol, igy eladtam :...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Dorisz1990

2016. augusztus 22.

Ebay ről vettem a naked 2 és 3 másoltot. A naked 2 színei teljesen mások mint az eredeti szóval nem is használom, a naked 3 dupe nagyon jó csak félek az összetevőktől , ki tudja miket tesznek bele a különböző gyártók , amikor vettem még nem foglalkoztam az összetevőkkel de most már annál inkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Hencida

2016. június 28.

Nagyon jó paletta, alapnak számít nálam, csakúgy mint a sima naked. Ez rózsaszínes, mályvás árnyalat. A színek szépen pigmentáltak, nem porzik, nem potyog le... az ecsetét is használom, nekem azzal sincs semmi bajom. Reggel felkenem, délután edzés, és még este is rajta van a szememen.
Bátran ajánlom mindenkinek, nem ijessze el a korábbi vélemények, mert össze sem lehet hasonlítani egy eredeti palettát, egy ebay-ről, vagy aliexpressről rendelttel...Nem hiába olcsók azok, olyanok is... Viszont az eredeti az eredeti, azért drága, mert minőségi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Dézi

2016. január 31.

Én megvettem mindhármat aliexpressről és nagy csalódás volt nekem. A színeik jól pigmentáltak, nem porolnak, de abszolút nem hasonlítanak az eredetire.
Nekem pont a színek voltak azok, amiért annyira odáig voltam, abszolút nem érdekel hogy mi van a csomagolásra írva. Már nagyon bánom hogy megvásároltam őket,el is adtam már mindhármat.
Nem ajánlom senkinek. Nekem ez volt az első és utolsó alkalom, hogy bármiből is replikát vettem. Legközelebb inkább spórolok és megveszem az eredetit.
Azóta megrendeltem egy másik márka utánzatát kb. ugyanennyi pénzért és megszólalásig hasonlít minden árnyalat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

erikah

2015. december 14.

Az én változatom nem annyira porzik. Pigmentáltsága nem egyenletes (a fehér színnek legalábbis alig van), ennek ellenére szerintem megérte az árát. Napi rendszerességgel használom. Szemhéj alappal nekem tökéletes, és nap véngéig fenn marad. Csodaszernek nem csodaszer, de szerintem kihasználható színek vannak benne. A catrice-s szemhéj palettámnál sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

fairynorah

2015. április 6.

a párom akart megepni az eredetivel,de szegénykém nem tudta,hogy ebayről nem szabad ilyesmit rendelni...szóval nagyjából az eredeti áráért vett egy hamisat....amitől gyanús lett a paletta:
-nincsenek hozzá minták
-nehezen lehetett kinyitni
-az első szín (strange) egy highlighter pigmentiációjával ér fel
-szabálytalan az ecset vágása
egyébként 95%-ban megegyzenek a színek az eredetivel (swatchok alapján legalábbis úgy tűnik), és mindennapos használatban van ez a paletta. Csak a párom sajnálom,hogy egy rahedli pénzért nem azt kapta,amit kellett volna...De arra jó,hogy ha egyszer valamelyik szín elfogy, vagy olyanom lesz,akkor megrendeljem az eredetit egy tuti oldalról, mert szeretem a színeit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

-nincsenek hozzá minták
-nehezen lehetett kinyitni
-az első szín (strange) egy highlighter pigmentiációjával ér fel
-szabálytalan az ecset vágása

Dius24

2015. február 26.

Nekem rendes tükör van benne külseje szépen kidolgozott a festékek szépen pigmentáltak és csillogóak az ecsete puha és szépen kidolgozott. Nekem sokáig tart engem is megtévesztett még engem is annyira összerakott paletta! Én szeretem és megérte az árat (2500) ft-ot!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

sofie_sz

2014. november 24.

Nekem is rendes tükör van benne. :) Mondjuk én aliexpress-ről rendeltem, kb. 5 $ volt. Ehhez képest nekem nagyon megfelel, mondjuk nem vagyok sem sminkes, sem profi, csak magamat kenegetem. Szemhéjalappal tartós, az enyém szinte alig porzik, még a sötét színek sem, ellenben nagyon élénk a szemhéjamon és semmilyen illata sincs. Biztos vagyok benne, hogy a másolatokban is többféle verzió fordul meg azon a bizonyos ChinaAirMail-en. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

katacita

2014. november 21.

Összehasonlítási alapom nincs, amit erről tudok mondani:
- a színek aránylag tűrhetőek, bár a mattak nem annyira pigmentáltak.
- borzalmasan porzik az egész paletta, főként a csillogó színek
- zsírkréta szaga van, már csak innen is érezhetjük, hogy ez nem valami high-end festék
- a tükör benne nem tükör, hanem inkább egy fényvisszaverő lap
- az ecset nem túl jó, műanyagos beütésű eléggé

Általánosságban: a színek miatt érdemes lehet megvenni annak, akit nem zavar, ha porzik a szemfesték. Én ezt csak ujjal tudom felvinni, ha már satírozgatni akarok, akkor tuti nem ezt a palettát választom, mert hullik, porol mindenfelé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Összehasonlítási alapom nincs, amit erről tudok mondani:
- a színek aránylag tűrhetőek, bár a mattak nem annyira pigmentáltak.
- borzalmasan porzik az egész paletta, főként a csillogó színek
- a tükör benne nem tükör, hanem inkább egy fényvisszaverő lap
- az ecset nem túl jó, műanyagos beütésű eléggé

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77400, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Sorbic Acid

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.