Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jucus10, Módosítva: 2014. augusztus 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 50 ml

Sisszy

2020. április 14.

Klassz körömlakklemosó volt, szeretem a márka lemosóit, csak ezeket használom váltogatva. Ennek jó illata volt, tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Tirana

2018. május 16.

Fekete és bordó körömlakkhoz hasznaltam, szerintem nagyon jó volt. Szerettem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

renataH

2016. január 3.

Hát valóban nem túl jó termék...a fél flakonnal elhasználtam mire a bordó lakkot leszedte, és közben szanaszét szárította a kezem. Világos lakkhoz talán jobb. Egyedül az illata jó és nagyon olcsó. Nem baj hogy már nem gyártják....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Norih

2016. január 2.

Nekem is hosszas dörzsölés után mossa le a lakkot! De az illata utána nagyon jó,és ápolja a körmöket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 2.

pomme

2015. szeptember 26.

Utazáshoz vettem, mert pici. Én is a homoklakknál vettem észre, hogy semmit sem csinál...illetve miután egy másik Ebelin lemosót használtam helyette, az seperc alatt levitte a lakkot. A flakonját megtartom, de a kókuszillaton kívül semmi pozitívumot nem tudok vele kapcsolatban mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

rekkso

2014. október 25.

Borzalmas! A sima lakkokat is sokpercnyi dörzsölés után szedi csak le, egy homolakkal szerintem egy napi ásztatás után se bírkózna meg. Ezen kívül nagyon büdös és szárít is. Kis kiszerelésben vettem meg, utazáshoz és bár nem szeretek pazarolni, ez a termék minden egyes használatnál a határt súrolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

MayaBaba

2014. június 25.

Nekem jól lehozta a lakkot, igaz, csillámosat még nem próbáltam vele lemosni. Kellemes és tartós is a kókuszillat, amit maga után hagy. Egyetlen gondom vele, hogy elég pici kiszerelés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 25.

Bebek

2014. június 2.

Fúúúúúúúúúúúújjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!! A sima (nem homok, nem csillámos) lakkot percekig kellett dörzsölgetni. Nagy nehezen leszedte, de a körmöm felszínét is: teljesen kiszáradt, aprócska cafatok lógnak a körmöm felületén. Nagyon gáááááz! Az illata OK, de ez aztán engem nem érdekel, inkább legyen büdös és szedje le a lakkot könnyen és ne tegye tönkre a körmöt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 2.

tothblancsi

2014. január 25.

Nagyon jóóó!! :) Az illata szuper, a csomagolása cuki, praktikus, és a lakkot is jól lehozza.... még a glitter sem akadály számára! 320Ft-ért nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 25.

gothmarypoppins

2013. november 25.

Jó illata van, nem marad egész nap acetonszagú a kezem, helyette fincsi kókuszos illatú. Nem szárít. Más kérdés, hogy miután vattapamacsra öntöttem belőle, fél percig a körmömre kell szorítani, mert csak így szedi le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid