Best of Beauty 2019

Ebelin

Ár:   329 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Candush, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Aceton-mentes körömlakklemosó, érzékeny körmökre. Mandulaillattal.

Kiszerelés: 125 ml

javi

2019. június 23.

Átlagos körömlakklemosó, a mandulaillat sehol, bár nem is vártam el. Picit szárítja a körmeimet. Nekem is az acetonmentessége a fontos, és elég jól lehozza a lakkokat. Viszonylag hamar fogy, de olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Platina890413

2019. április 23.

Aceton mentes nekem ez a fontos. Illata kicsit erős / alkoholos ,de elnézem neki mert teszi a dolgát. Sötét színeket nem olyan egyszerűen oldja le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

dynah13

2018. november 18.

Nekem ez a kedvenc lemosom, teszi a dolgat, es kellemesebb illata van, mint egy acetonos lemosonak. A rozsaszin flakon pedig kulon pluszpont :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Enne

2018. szeptember 16.

Évek óta az Isana körömlakklemosóját használom, de egy ideje gyakrabban járok dm-ben és ezt vásároltam. Most fogyott el az Isanás, az egyik lábamra azt használtam el, szépen le is szedte a lakkot, a másikra már ebből használtam. Hát ez valami borzalom! Rengeteg sikálás, több vattakorong és az jó adat lemosó után is rengeteget hagyott a körmeimen. Olyan erősen kellett rányomnom, hogy fáj, ég a bőröm a kezemen is. Nem tudom, mit tegyek, nincs itthon tartalék másból, most akkor se papucs, se szandál??? Valamivel le kell kaparnom, hogy újra tudjam kenni más színnel...Hihetetlen! Egy pontot sem érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

sheol

2018. július 12.

Sokszor újravettem, teszi a dolgát. Az picit zavaró benne, hogy órák után is érezni a kezemen az illatát (nem a mandulát, hanem a jellegzetes körömlakklemosó-illatot).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Csilluska

2018. június 20.

Nekem semmi gondom nincs vele, egy sima körömlakklemosó, ami teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Nekem semmi gondom nincs vele, egy sima körömlakklemosó, ami teszi a dolgát.

bogarka23

2018. június 15.

Se az illata, se a hatásfoka nem jött be... Órákkal később is ecetszaga volt a kezemnek... Borzalmas, soha többet. Az ára sem fogott meg, a müllerben kb 180 forint a lemosó, ami a kedvencem... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

wildrose

2018. június 8.

Semmiképpen sem kellemes, de elfogadható illatú körömlakk lemosó, a lakkot közepesen oldja, kicsit sikálni kell, ami nem túl gazdaságos, bár az igaz, hogy olcsó. Kicsit szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Candy21

2018. május 17.

Én megvagyok vele elégedve, szépen leoldja a lakkot az erősebb színekkel kicsit meggyűlik a baja. Az illata szerintem kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. április 23.

Nem mondanám, hogy kedvelem az illatát. Nekem a sötétpinkes lakkok eltávolításához általában kettő vattakorong elég szokott lenni. Ennyi pénzért nem várok tőle sem csodát, de előnye, hogy legalább acetonmentes, így kevésbé roncsolja a körmöket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol