Ebelin

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   150 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. február 4.

Kiszerelés:   150 db
Kategória:   Egyéb

Hecate

2019. december 10.

Ezt a fajta törlőkendőt nagyon kedveltem, és jó is lenne belőle nagyobb kiszerelés viszont ez a dobozos megoldás bosszantó, mert a vékony kendők szakadoznak és beragadnak a dobozba, aztán gusztustalanul elbarnulnak. A kendő miatt meg a nagy mennyiségért kapna jobb osztályzatot tőlem, mint a 2-es, ám a csomagolás sokat ront, sajnos a kisebb kiszerelést érdemes inkább venni, ha ilyet akar az ember.

FRISSÍTÉS: Sajnos már a kendők se nedvesek, viszont büdik lettek, ahogy a többiek is írják. - Régen ez egy jó termék volt, nem tudom miért kellett elszúrni. (-1 *)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

Maji

2019. december 10.

Ez tényleg olyan borzalmas, hogy azt ajánlom senki ne vegye meg! (Még a kedvező ár/mennyiség arány ellenére se) Egyszerűen használhatatlan, IRTÓZATOSAN büdös, mintha valami romlott süteménnyel sikálnám az arcomat, egyáltalán nem nedvesek és nagyon vékonyak is a kendők. Mindig dühös leszek mikor meglátom a fürdőben, hogy hogyan lehet ekkora sz*rt árulni :D (tudom, tudom, ki kell dobni...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Csipetke

2018. augusztus 19.

Régen mindig ezt vettem így a mostani vásárlásom alkalmával gondoltam nosztalgiázom egyet és újra veszem. Hiszen bőven megéri az árát és az utántöltője sem drága. Nem tudom megmagyarázni így vissza gondolva, hogy miért ezt vettem meg.Kicsik a kendők és nem elég nedvesek sem. Az illata sem tetszik valahogy nem ez az az illat amit szívesen az arcomra kenek. Szét esnek a kendők nem tudok eggyel végig törölni az arcomat mert szét szakad. Lehet régebben mikor használtam más volt a minősége vagy nem tudom, de most borzalmas volt. Pedig a kiszerelése és az ára miatt jó lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

szllxsiv

2018. július 4.

Az utolsó vásárlásom alkalmával arra emlékeztem, hogy mennyire szerettem ezt a kendőcskét, ezért újra vettem. Hát életem legrosszabb döntése volt.. Nem elég, hogy alig-alig nedves a kendő, de szakad, foszlik, és használhatatlan. Kár érte.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Anheszenamon

2018. július 4.

Egyszer vettem, de annyira nem is használtam, hogy ki is száradt és kuka lett a vége. Valahogy nem tetszett,nem volt kellően nedves, ezért hanyagolva volt. Mikor meg legközelebb elővettem már használhatatlan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

fannipetra

2018. május 22.

Borzalmas! Az még hagyján, hogy a kendő anyaga nem túl kedvező, de az, hogy elméletben sminklemosásra használatos, a nedvességtartalma viszont kb a nullával egyenlő..érdekes. Olyan érzés mintha egy teljesen száraz papírtörlővel sikálnám az arcom. A szempillaspirállal való érintkezését inkább nem is említeném. Nem leszedi, csak szétkeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

fuge7

2017. szeptember 17.

A DM-ben vettem meg a 150 darabosat, bár ne tettem volna.
Lehelet vékony műanyag kendő, az illata nem vészes mondjuk, inkább semleges... Amúgy csúszkál, a sminket nem szedi le, csak elkeni, szóval nagyon nagy csalódás. Bútort törölgetek vele, de azon is csak a koszt tolja. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

A DM-ben vettem meg a 150 darabosat, bár ne tettem volna.

Yubiri

2017. szeptember 16.

Nagyon finom illatú, kellően nedves törlőkendő, amikor használtam, teljesen meg voltam elégedve vele.
Jelenleg számomra nélkülözhető darab, mert sminktörlésre mást használok.
Upd: Az új változat illata büdös, sminktörlésre nem is használnám! És a kendő minősége is sokkal gyengébb, vékonyabb lett, szakad!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Jelenleg számomra nélkülözhető darab, mert sminktörlésre mást használok.

hadri

2017. április 3.

Ez a kedvenc törlőkendőm, pedig már nagyon sokfélét kipróbáltam (Helia-D, Isana, JimJams, Garnier, Nivea....). Nem csípi a szememet, leszedi a sminkem (nem vízálló termékeket használok), nincs büdös szaga és egyáltalán nem drága. Mivel rengeteg van benne, így sokáig kitart és nagyon praktikus ez a visszazárható kiszerelés, így tuti, hogy nem száradnak ki a kendőcskék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

szandiir

2016. december 14.

Ma vettem. Gondoltam kipróbálom. Kibontottam és az első kérdés ami felötlött bennem az volt, hogy "ez meg mi a sz*r?" Az oké, hogy árban és mennyiségben jó, de..
1. Nem elég nedves, szinte majdnem száraz
2. Iszonyatosan vékony (ergo hamar szakad, rossz helyen)
3. A doboza is katasztrófa, lejár a teteje és nem záródik jól
4. Borzalmas, borzalmas, borzalmas.
Csak a sminkem nagyját törlöm/törölném le vele(micellás víz előtt) de ez még arra is alkalmatlan. Viszont elhasználom ha már megvettem, de 100% hogy nem vásárolom újra. Ennél még a 200Ft-os Tescos is jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

1. Nem elég nedves, szinte majdnem száraz
2. Iszonyatosan vékony (ergo hamar szakad, rossz helyen)
3. A doboza is katasztrófa, lejár a teteje és nem záródik jól
4. Borzalmas, borzalmas, borzalmas.

Hidratálók: Diglycerin