Ebelin

Ár:   279 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos. Sötét és különböző színhatású lakkokhoz.

Bozizu

2020. július 6.

Tökéletesen tisztít, finom illata van, olcsó es kiadós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

Tökéletesen tisztít, finom illata van, olcsó es kiadós.

fokyandi

2020. június 26.

Alig vártam hogy a Rossmannos elfogyjon, azzal kínszenvedés volt a lakk eltávolítása.
Ezt felüdülés használni. Szorgalmasan teszi a dolgát. Néhány dörzsöléssel gond nélkül leviszi még a csillámos lakkot is. Így kell ezt csinálni kérem.
Amíg gyártják ezt fogom venni. Maradok hűséggel: A.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 26.

Amíg gyártják ezt fogom venni. Maradok hűséggel: A.

rozsa98

2020. június 14.

Én a kókuszosat vadászom mindig, nagyon szeretem, az illatát, a hatását, mindent.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Timcso95

2020. február 13.

Szerintem mindent tud, amit egy acetonos körömlakk lemosónak tudnia kell. Én számos körömlakk lemosóval kísérleteztem, de mióta rátaláltam mindig hármat, négyet veszek belőle. Megéri az árát és teszi, amit tennie kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

aveca15

2020. január 29.

Sok, olcsó, hatékony és nem szárítja jobban a körmöm mint bármelyik másik lemosó, még a szaga sem rossz különösebben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

StellaStar95

2019. november 22.

Évek óta ezt a körömlakklemosót használon, szoktam használni a rózsaszín változatot is, de ez szerintem jobb. Könnyen leviszi a lakkot.. És ennyi :D mást nem is kell, hogy tudjon. Ráadásul olcsó és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Audry1

2019. szeptember 21.

Szerintem ár/érték arányban tökéletes! Sok is van benne, sokáig elég, olcsó és nagyon jól leszedi a körömlakkot! Egyedül a csillámosabb lakkokat nehéz leszedni, de ezzel más körömlakkok sem bántak el nálam jobban. Egy titka van, ami nálam ilyen esetben bevált (akár sima színnél is), meg kell csiszolni kicsit a körmöt, így a megvékonyodott réteg könnyebben lejön.
Az illata pedig tényleg nem olyan rossz, főleg egy acetonhoz képest!
Nekem 5 csillag, egyértelműen újra vevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Az illata pedig tényleg nem olyan rossz, főleg egy acetonhoz képest!
Nekem 5 csillag, egyértelműen újra vevős! :)

Lina14

2019. szeptember 11.

A zöld isana eltűnése után akartam egy új lakklemosót, és ez az első ami be is vált. Szépen leszedi a lakkot, a gtteressel is egész szép munkát végez, minimálisan szárít, de egyáltalán nem vészes.Az illata ficsi, de nyilván lakklemsosó illata van elsősorban. Ez van a legközelebb a kedvencemhez, mnár 2 másik üveget is beszereztem. Az sajnálom csak, hogy nincs nagyobb kiszerelés belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Mia0602

2019. augusztus 1.

Ára kedvező, az illatot csak minimálisan érzem. A lakkot jól leszedi, kicsit szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Nuvola

2019. július 23.

Csak megerősíteni tudom: amellett, hogy olcsó és tökéletes munkát végez, egész kellemes a szaghatása is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 23.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Acetone 0 0

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.