Ebelin

Ár:   279 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos. Sötét és különböző színhatású lakkokhoz.

StellaStar95

2019. november 22.

Évek óta ezt a körömlakklemosót használon, szoktam használni a rózsaszín változatot is, de ez szerintem jobb. Könnyen leviszi a lakkot.. És ennyi :D mást nem is kell, hogy tudjon. Ráadásul olcsó és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Audry1

2019. szeptember 21.

Szerintem ár/érték arányban tökéletes! Sok is van benne, sokáig elég, olcsó és nagyon jól leszedi a körömlakkot! Egyedül a csillámosabb lakkokat nehéz leszedni, de ezzel más körömlakkok sem bántak el nálam jobban. Egy titka van, ami nálam ilyen esetben bevált (akár sima színnél is), meg kell csiszolni kicsit a körmöt, így a megvékonyodott réteg könnyebben lejön.
Az illata pedig tényleg nem olyan rossz, főleg egy acetonhoz képest!
Nekem 5 csillag, egyértelműen újra vevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Az illata pedig tényleg nem olyan rossz, főleg egy acetonhoz képest!
Nekem 5 csillag, egyértelműen újra vevős! :)

Lina14

2019. szeptember 11.

A zöld isana eltűnése után akartam egy új lakklemosót, és ez az első ami be is vált. Szépen leszedi a lakkot, a gtteressel is egész szép munkát végez, minimálisan szárít, de egyáltalán nem vészes.Az illata ficsi, de nyilván lakklemsosó illata van elsősorban. Ez van a legközelebb a kedvencemhez, mnár 2 másik üveget is beszereztem. Az sajnálom csak, hogy nincs nagyobb kiszerelés belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Mia0602

2019. augusztus 1.

Ára kedvező, az illatot csak minimálisan érzem. A lakkot jól leszedi, kicsit szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Nuvola

2019. július 23.

Csak megerősíteni tudom: amellett, hogy olcsó és tökéletes munkát végez, egész kellemes a szaghatása is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 23.

Pannamaris

2019. május 5.

Nekem bevált, nagyon jól leszedi a körömlakkot, és nincs az az irritálóan büdös szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

anitaanett

2019. április 22.

Mindegy milyen színű körömlakknak esek neki legyen az fekete, bordó, sötétkék, piros ezzel a lemosóval, mindig teszi a dolgát! Nem szárítja majdhogynem fehérre a körmeimet, illetve a körmöm körüli bőrt, mint a többi körömlakklemosó. Nagyon kíméletes, hatékony, az illata se rossz. Ár-érték arányban nagyon megéri. Régóta használom már és fogom is, nem cserélném le más márkára, mert eddig majdnem mindegyik csalódást okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

eilthyr

2019. február 7.

egyáltalán nem "friss gyümölcsös" illatú, de fényévekkel jobb, mint a szokványos büdös és fullasztó lemosók. pikk-pakk mindent leszed, nem szétkeni, hanem valóban eltávolítja a festéket. de nem is túl agresszív, szerencsére - és finoman is tudom adagolni, fültisztító pálcikával a körömágy mentén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

vkata96

2019. február 2.

Újabban már gél lakkozok, de mivel egyszer nem volt kéznél a gél lakk leoldó folyadék, és azt olvastam, hogy egy acetonos körömlakklemosóval is meg lehet oldani, gondoltam kipróbálom. Nem hittem, hogy működhet, de leszedte! Még gyorsabban is, mint a gél lakk leoldó folyadék. Szóval szerintem ez másnak is hasznos infó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

sztich

2019. január 27.

Jól leszedi a lakkot, nem büdös, jó illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Jól leszedi a lakkot, nem büdös, jó illatú.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Acetone 0 0

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.