Ebelin

Ár:   279 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos. Sötét és különböző színhatású lakkokhoz.

KupaiVirag

2015. december 4.

Már a harmadik flakont használom, egy átlagos lemosónak mondanám, talán annyiban különbözik a többitől, hogy nem hagyja roncsolt, száraz körmök érzetét és nagyon szépen leoldja a sötét lakkokat is, az illata... Hát nem az az igazán gyümölcsös vagy friss illat amit ígér a vattakorongon, a lemosás után viszont a körmökön egész jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 4.

laural

2015. november 25.

Nem minden körömlakk jön le vele könnyen, de számomra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

Nem minden körömlakk jön le vele könnyen, de számomra megfelel.

Szozs

2015. november 8.

Szépen leszedi a körömlakkot, egész gyorsan és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

Szépen leszedi a körömlakkot, egész gyorsan és az illata is jó.

szzsuzsa0822

2015. november 8.

Ha körömlakklemosó akkor Ebelin! Nagyon jól eltalálták, nem büdös és szépen eltávolítja a körömlakkot + nem szárítja szét a körmöd körül a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

eminem

2015. november 7.

Ugyanolyan gyorsan szedi le a körömlakkot, mint a drágább társai, csak ez még olcsó is :D
Egyértelműen 5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 7.

Egyértelműen 5 csillag

sophienyuszi

2015. november 4.

Sajnos, én nem fogok hasonló jó véleménnyel lenni erről a lemosóról. Szerintem nagyon szárít, emellett pedig egy sötétebb színnel sem tudott megbirkózni, pedig pont ez lenne a feladata. Próbáltam drogériás és a legjobb minőségű lakkok eltávolítására is, de igazából ebben sem tapasztaltam különbséget. Nem teljesen haszontalan, de pont arra nem jó, amire kellene, hogy legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Messy2214

2015. november 1.

Jó,nincs tolakodó illata. Acetonos úgyhogy könnyen lehozza a körömlakkot. Egyszer próbáltam csak,de biztos fogok venni 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

csibe0704

2015. október 22.

Szeretem nagyon ,mert nem büdös az illata és könnyen megküzd a csillámokkal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Szeretem nagyon ,mert nem büdös az illata és könnyen megküzd a csillámokkal is.

mujerconfused

2015. október 21.

Még a régi változata van meg, de az összetevők nem változtak. Az illata szerintem vállalható, a körömlakktól, illetve a rétegektől függ, hogy mit bír leszedni. A két rétegben felkent s-he-vel megküzdött, de a rimmelt pl. hip-hop lekapta. Nem vagyok egy nagy festegető, nekem megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

pomme

2015. szeptember 26.

Gyümölcsillatot nem véltem felfedezni (Mülleres erdei gyümölcsös lemosóhoz képest meg pláne nem...), de gyorsan és hatékonyan leszedi a homoklakkot is, úgyhogy megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Acetone 0 0

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.