Ebelin

Ár:   279 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos. Sötét és különböző színhatású lakkokhoz.

Pocok96

2018. március 3.

Gyorsan dolgozik, jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Gyorsan dolgozik, jó az illata.

lucanagy018

2018. február 25.

Nekem az illata nagyon tetszik és szépen leviszi még a vörös és mély bordó körömlakkokat is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Airina

2018. február 22.

Erős, szépen leviszi a lakkot. Bár én nem használok vörös lakkokat, de a kékkel könnyen elbánt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Csipetke

2018. február 6.

Az illata tényleg nem rossz. Két koronggal simán leszedi a körömlakkot mind a tíz körmömről, bár azt nem mondanám, hogy gyorsan is és egyszerűen .Annyira nem vagyok vele megelégedve. Nem beszélve a csillámos körömlakkokról azzal nagyon szenved szegénykém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

RarityRose

2018. február 4.

Nem értem ezt a sok jó véleményt.
Én általában csak piros körömlakkot használok és ez a lemosó nem hozza le teljesen, mindig lila es rozsaszin lesz tőle a kormöm, es a belső zugba marad is koromlakk maradványok.. én tobbet nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Nem értem ezt a sok jó véleményt.

SunnySide

2017. december 11.

Szeretem, azt hiszem ő a befutó. Az illata is tűrhető, gyorsan és alaposan tisztít, nem szárít és olcsó. Mást nem várok el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

xfxff349

2017. november 26.

ez valami hihetetlen. Eszméletlen gyors és alapos. Semmire se cserélném le!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

ez valami hihetetlen. Eszméletlen gyors és alapos. Semmire se cserélném le!

Poppy99

2017. november 6.

Csak is ezt az egyet használom, ez az ami tökéletesen bevált, mindent lehoz a körmömről, abszolút 5*!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

borzsu95

2017. október 26.

Csak ezt használom. A sötét lakkot is, a csillámosat is egészen könnyen leszedi, nem roncsol, illatban se rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

vicky93

2017. szeptember 15.

A kedvenc lemosóm. Mivel zömmel fekete és nagyon sötét lakkokat használok így mindig acetonos lemosót választok, sokkal hatásosabb :) Könnyen levisz mindent, és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Acetone 0 0

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.