Ebelin

Ár:   279 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos. Sötét és különböző színhatású lakkokhoz.

petra095

2017. augusztus 15.

A sok pozitiv velemeny utan vettem meg, es nem okozott csalodast. Konnyeden leviszi a legdurvabban megkotott koromlakkot is. Engem az illata sem zavar, vannak tole sokkal rosszabbak. Mindenkepp ujra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

gcintia

2017. június 16.

Tenyleg jol leviszi a koromlakkot es az illata sem olyan budos bar nem gyumolcsos. A kormomet nem gyengiti es nm is kell nagyon dorzsolni hogy levigye a koromlakkot. Megeri az arat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Vampir

2017. május 16.

Eddig ez a legjobb aceton amit használtam, de az átlátszó réteggel még neki is meggyűlik a baja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Babsszi

2017. április 20.

Olcsó és jól lehozza a körömlakkot illetve a körmömet se gyengíti más kipróbált körömlakk lemosóval ellentétben, gyümölcsillata nincsen de szerintem nem büdös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

cooleva

2017. április 18.

Az illata tényleg messze van a gyümölcsöstől, de nekem így sem büdös. Praktikus kiszerelésű, hatásos lemosó..mindent lehoz! Legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Adora

2017. február 6.

Rendesen lehozza a lakkot, nem is kell belőle sok és olcsó. (De miért írják rá, hogy gyümölcsös az illata?? Ez melyik univerzumban gyümölcsös? :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Evelin123

2017. február 6.

Mikor elolvastam, hogy "friss gyümölcs illattal" elkezdtem kételkedni, hogy nekem ez van meg és meg kellett néznem.
Ez valami óriási kamu, a szaga (merthogy ez nem illat) iszonyat büdös, ezért alig várom, hogy elfogyjon, már csak kevés van benne de vettem egy másikat ezt pedig sosincs kedvem használni, mert nagyon büdös.
A körömlakkot ugyanúgy egész jól lehozza, mint bármely másik hasonló árfekvésű társa.
A színe tetszik, a szaga miatt soha nem venném újra, max másik illatban.
Engem nem zavar a körömlakklemosók szaga, de ez nekem borzalmas.
"Illat" miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

A színe tetszik, a szaga miatt soha nem venném újra, max másik illatban.
Engem nem zavar a körömlakklemosók szaga, de ez nekem borzalmas.
"Illat" miatt 2 csillag.

danyadi77

2017. február 4.

Jó ideje használom, olcsó és jó. Az illatát nem szeretem, de ki lehet bírni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Jó ideje használom, olcsó és jó. Az illatát nem szeretem, de ki lehet bírni.

Ettike

2017. február 3.

Nagyon hatásos, és kedvező az ára is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Nagyon hatásos, és kedvező az ára is!

csizmadiacinti

2017. január 31.

Nagyon szeretem, tökéletes! Ár-érték arányban verhetetlen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

Nagyon szeretem, tökéletes! Ár-érték arányban verhetetlen!

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Acetone 0 0

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.