Ebelin

Ár:   279 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos. Sötét és különböző színhatású lakkokhoz.

Szabina911213

2017. január 30.

Jól bevált. Nem szárít, szépen lemosható vele a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Jól bevált. Nem szárít, szépen lemosható vele a lakk.

Dudu195

2017. január 24.

A kedvenc lemosóm. Nem szárít és szépen, gyorsan lehoz szinte bármilyen lakkot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

A kedvenc lemosóm. Nem szárít és szépen, gyorsan lehoz szinte bármilyen lakkot.

kittiana1

2017. január 21.

Nem sok körömlakklemosót próbáltam,De ez az amit újraveszek amikor elfogy.
Nem kell belőle sok,könnyen leszedi a lakkot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Nem sok körömlakklemosót próbáltam,De ez az amit újraveszek amikor elfogy.
Nem kell belőle sok,könnyen leszedi a lakkot.

petrezselyem

2017. január 7.

Nagyon szeretem ezt a terméket, a korábban kipróbáltak nem voltak ilyen hatékonyak, illetve gyengítették a körmeimet. Gyorsan és kíméletesen távolítja el a 4-5 réteg vastagságú körömlakkot. A homoklakkokkal is megbirkózik. Az illata először tetszett, most már kevésbé, de nagyon sok lemosónak ennél erősebb szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

eszti003

2017. január 4.

ár-érték arányban messze a legjobb, bár azért rózsaillatúnak ezt sem nevezném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

rammy717

2017. január 4.

Megtaláltam az ideális körömlakklemosót. Lemostam a körmeim, és nem volt az a tipikus büdös körömlakklemosó szag sem közben, sem utána. Persze van ennek is valamennyi, de szerintem kellemes illata van. Hasonlóval még nem találkoztam. Jól leszedi a lakkot, bár a csillámosokkal küzdeni kell kicsit, de összességében nagyon elégedett vagyok vele. Az ára is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Abszolút megéri az árát,nem kell belőle sok és szépen le lehet törölni vele a több rétegben felkent lakkokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

eszterlaura

2016. október 30.

Szuper cucc! Nagyon szépen eltávolítja a körömlakkot, nem túl büdös, és olcsó. Már nem is tudom, hogy hányadikat "fogyasztom", de biztos, hogy még sokszor újra fogom venni. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Szimasz

2016. október 20.

Bátran ajánlom mindenkinek. Nekem eddig bevált és pénztárcabarát lemosó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Bátran ajánlom mindenkinek. Nekem eddig bevált és pénztárcabarát lemosó! :)

orik

2016. szeptember 10.

Mindenféle lakk tökéletesen lemosható vele. Gyors és hatékony. Ár-minőség arányban az egyik legjobb - bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Acetone 0 0

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.