Ebelin

Ár:   279 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos. Sötét és különböző színhatású lakkokhoz.

balazskrisztii

2016. szeptember 8.

Ha valaki acetonos körömlakklemosót szeretne, akkor nagyon jó. A géllakkot is tökéletesen leszedi, de nagyon szárít. Szerintem a sima lakkhoz fölösleges (az Ebelin aceton-mentes lemosója is nagyon szépen lehozza, de nem szárít annyira)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

BlindedByLipstick

2016. szeptember 8.

Ár, minőség, hatékonyság, minden rendben van vele. A csillámos/glitteres körömlakkok meg sem kottyannak neki, egy vattakoronggal 4 (!) körmömről tudom lemosni a makacsabb lakkot. Az illata nem zavar, más termékekhez viszonyítva még kellemesnek is mondható. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Baabbii95

2016. augusztus 31.

Szépen el lehet távolítani vele a körömlakkot bár elég erős a szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Szépen el lehet távolítani vele a körömlakkot bár elég erős a szaga.

Mundow

2016. augusztus 20.

Egész jól leszedi a körömlakkot, de nagyon szúrós illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Egész jól leszedi a körömlakkot, de nagyon szúrós illata van.

ramonanagy0669

2016. augusztus 16.

Mindig ezt használom! Kellemes illata van, még a legmakacsabb körömlakkot is pillanatok alatt leszedi , ÉS az ára is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Norih

2016. augusztus 1.

Nagyon jó! Nem kell kaparni a körmünket, ahhoz hogy lehozza a körömlakkokat, jó a kiszerelése,egy körömlakk lemosóhoz képest, nagyon kellemes illata van. :) Ár-érték arányban abszolút megéri,biztos elfog fogyni pár üveggel még nálunk. 5 csillagot érdemel, hiszen a legjobb lemosó amit eddig használtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 1.

SzAgika08

2016. július 30.

Szeretem ezt a lemosót, aránylag jó illata van. Pont tegnap mostam le a piros lakkomat, én fülpiszkálóval szoktam lemosni, 6 mártás volt és lejött mind a 10 körmömről. Nem maszatol, nem kell sok. Karácsonykor vettem és még rengeteg van benne, szerintem sosem fog elfogyni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

Banszky

2016. július 26.

Friss gyümölcsös illat,mi?! Hát ebbe se szippantsatok bele azért. Nagyon szépen leszedi a festéket a körmömről a csillámosabb,makacsabb lakkokkal is elbánik. Ja,nem utolsó sorban olcsó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

synerella987

2016. július 25.

Hatékony, kiadós, célnak tökéletesen megfelelő lemosó, ráadásul olcsó... és még az illata sem borzasztó. :) Öt csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

fannivea

2016. július 17.

Koromlakkot konnyen eltavolitja. Ar ertek aranyban is jo. Ajanlom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

Koromlakkot konnyen eltavolitja. Ar ertek aranyban is jo. Ajanlom:)

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Acetone 0 0

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.