Ebelin

Ár:   279 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos. Sötét és különböző színhatású lakkokhoz.

csibike100

2016. július 13.

Nagyon jó körömlakklemosó, még a csillámos körömlakkokat is könnyen el tudom vele távolítani, az illata viszont nagyon nem nyerte el a tetszésemet.

Update:
Újravettem és imádom eddig ez a legjobb körömlakklemosó, amivel találkoztam, az illatát is kezdem megszokni, plusz az ára-érték arányban is verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 13.

Update:

Szonja11111

2016. június 30.

Jó az ára, szuper az illata,gyorsan leszedi a körömlakkot. Nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 30.

Jó az ára, szuper az illata,gyorsan leszedi a körömlakkot. Nagyon jó :)

reakovats

2016. június 20.

Célnak megfelel, a kezemet hál' Istennek nem szárítja, viszont iszonyat büdös és hiába sötét körömlakkra való, egy kis színeződés marad utána azért. Mondjuk, 200 forintért nem is vártam többet, vészhelyzet-vásárlás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

nika15151

2016. június 16.

Éppen a Dm-ben jártam, amikor éppen a szemem elé került ez a lakklemosó, és eszembe is jutott, hogy vennem is kell egyet. A színe, meg a flakon alapján nem sokra értékeltem első ránézésre, de használatkor szépen tisztít, és nem extra sokáig van a levegőben a lakklemosó illat. Ez tetszik, nem tudom, hogy újra veszem e, de most még barátságban vagyunk! Ezért megkapja az 5*-ot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

SCOFIELD

2016. június 16.

Szeretem. Olcsó, és mindent leszed, még a csillámos körömlakkot is, amivel egész eddig nem nagyon festettem körmöt, direkt amiatt, hogy alig jön le. Ez a termék segített ezen. Igaz gyümölcsös illata nincsen, de acetonos és mégsem szárít brutálisan. Szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 16.

imjohi

2016. június 12.

A csillamos koromlakkor is remekul eltavolitja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

A csillamos koromlakkor is remekul eltavolitja!

SzandrASD

2016. június 9.

Többnyire anyum használja, nem szárít, gyorsan leszedi a lakkot. Viszont én gyümölcsös illatnak nyomát sem érzem, szerintem ugyanolyan büdi,mint a többi,de ha őt nem zavarja akkor engem sem. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

paaulaaa

2016. június 5.

Ha körömlakklemosó: akkor csakis EBELIN, kék folyadékos! Ez tényleg eltávolítja azt amit kell, nem szárítja ki az egész kezem. Ráadásul az ára is baráti! Szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

panna25

2016. május 29.

Hamar leviszi a lakkot és nekem csak ez számít, meg ugye az ár.. és mondhatom az is kiváló . Csak így tovább!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Kittejm

2016. május 19.

Hiába van aceton benne, kellemesnek mondható az illata.Bőr barát,nem szárítja ami nagyon fontos ezeknél a termékeknél. Könnyen leszedi a körömlakkokat. Árban is rendben van. Mióta rátaláltam csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Acetone 0 0

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.