Ebelin

Ár:   279 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos. Sötét és különböző színhatású lakkokhoz.

skelly

2016. május 7.

Legjobb. Szépen leszed mindenféle körömlakkot. Nem is lehet nagyon túlragozni :) Lassan fogy, pedig hetente kb. 2x festem a körmeimet. Az "illata" erős.. Nem hiszem, hogy áttérek másra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

ljudith78

2016. április 17.

Gyorsan kellett körömlakk lemosó, és rá esett a választásom (mindig az Isana-t veszem), hatását tekintve nem marad el attól, de a flakon felénél járva ugyanazt tapasztaltam, mint Kodi, lemezesen nyíltak szét a körmeim, így át is passzoltam a páromnak, neki tökéletesen megfelel ragasztó maradványokat eltávolítani :)
A flakonjára viszont igényt tartok majd ha kiürül, az sokkal jobban kézreáll, mint az Isana-s.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 17.

szandrabanana

2016. április 9.

Kifejezetten acetonos körömlakklemosót kerestem, úgyhogy ezt vettem a DM-ben. Nem vártam tőle nagy csodát, de ellenkezőleg! Mindent lemos, az illata egészen kellemes(körömlakklemosóhoz képest).:D Tuti hogy újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

Kodi

2016. március 16.

Nekem csak az acetonos lakklemosó váltak be, és ez az egyik legolcsóbb és legjobb. Nagyon sokáig használtam és meg voltam vele elégedve. Legalább olyan jó, mint az Isana, de annak a nagy kiszerelése egész egyszerűen verhetetlen áron van!
Update: Hatékony körömlakklemosó. Sajnos azonban azt vettem észre, hogy huzamos használatával szerteszét töredezett a körmöm, és kénytelen voltam egy hosszabb szünetet beiktatni, míg ugyanezt a jelenséget a Rossmann hasonló sajátmárkás termékével nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 16.

RCC

2016. március 16.

Azta, meglepett :) Nagyon olcsó és hihetetlen gyorsan és könnyen leszedi a piros, fekete lakkjaimat is, pedig ezzel a két színnel többnyire sokat szívok. Használtam ennél drágább lemosót is, de azok után piros vagy fekete árnyalatú maradt az körmöm vagy ha sokat használtam belőle még az ujjaimat is összekentem. Ezzel meg nyom nélkül lejön. Ki sem néztem volna belőle. :D A friss gyümölcsillat túlzás, de nincs is fullasztó aceton szaga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

lillubillu

2016. február 14.

Nagyon gyorsan és könnyen leszedi a körömlakkot és a szaga sem vészes, teljesen meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 14.

Kicsikini

2016. február 13.

Nagyon régóta ezt használom, maximálisan megvagyok vele elégedve. :) Gyorsan és könnyedén leszedi a körömlakkot. :) Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

Izabel

2016. február 8.

Hosszú évek óta csak ezt használom. Mindent tud, amit egy körömlakklemosónak tudnia kell. Még a csillámos, nehezen lemosható körömlakkal is megbirkózik. Sokáig elég és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

fuloptundi

2016. január 12.

olcsó és hihetetlenül jó! és ennek végre nincs az az erős, büdös acetonos szaga

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 12.

olcsó és hihetetlenül jó! és ennek végre nincs az az erős, büdös acetonos szaga

Emci

2016. január 5.

Nagyon jó!!Évek óta ezt használom!Eszméletlen olcsó!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

Nagyon jó!!Évek óta ezt használom!Eszméletlen olcsó!!

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Acetone 0 0

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.