Ecodenta

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2020. február 10.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az ecodent ANTI Coffee & Tobacco fogkrém ideális rendszeresen kávét, teát, vörösbort fogyasztó, illetve dohányzó emberek számára. Formulája bergamottolajjal, citrom illóolajjal és kalidenttel fehéríti a fogakat, erősíti a fogínyt, frissíti a leheletet és segít megelőzni a fogkőképződést. A bergamott élénkítő, citrusos ízt ad a fogkrémnek, a citrom illóolaj a finom polírozó részecskékkel együtt eltávolítja a fogak sárgás elszíneződését és semlegesíti a kellemetlen leheletet, míg a kalident segít visszaépíteni a fogzománcba a szükséges ásványi anyagokat.

Nessy

2020. augusztus 2.

Igen, a csomagolás már kicsit modernebb, élénkebb, egy bergamott héja látható rajta. Legtöbbször fehérítős fogkrémeket használok, mivel nagy teás vagyok, de ez a termék nálam kiemelkedik a mezőnyből a kellemes ízével, tisztító és fehérítő hatásával (van jó pár versenyző, szép eredményekkel). Valószínű szerencsés is vagyok, bár én sosem éreztem így, de mikor utoljára voltam fogkő eltávolításon és sópolírozáson, a dentálhigénikus megdicsért, hogy milyen szép fehér a fogaim alapszíne és tényleg csak tea/kávé foltokra kell odafigyelnem, azóta jobban hiszek benne...

A termékről bővebben: az állaga valahol a krémes-zselés között van, nagyon tetszik az íze, natúr citrusos, a fogközökben is szépen tisztít, jobban mint a Splat White Plus, ami a barátom kedvence. A fehérítő hatás nekem látványosabb mint eddig bármivel, nem vérzik tőle a fogínyem és nem lesznek érzékenyek a fogaim. A habzása több mint elég, utána a szájérzet kellemes, friss.

Up:
Örülök, hogy lassan elfogy.
Kicsit szemcsés, ez először nem tűnt fel, annyira lenyűgözött a hatása, így a vége felé már elegem lett belőle. Hosszútávú használattal kialakult egy enyhe érzékenység, szerintem a szemcsék miatt.
Hatékony fogkrém, de mindennapi használatra nem ajánlom, megyek vissza a Biomedhez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Up:
Örülök, hogy lassan elfogy.

natasa

2020. február 29.

A Dm-ben vettem, de nem ilyen csomagolásban. Rajta van a két kis pohár ikon, de összességében nem pont ilyen. Eddig nagyon tetszik, érezhetően jól tisztít. Amikor a nyelvemmel végigsimítom a fogaimat, akkor érzem, hogy alapos munkát végzett. Az íze is kellemes, a citromolaj érezhető. Nem savanyú, kifejezetten kellemes. Szeretem használni. Hosszabb távon derül majd ki, mennyire távolítja el az elszíneződést. (Kávé és tea okozta enyhe elszíneződésről van szó.) De nem élem bele magam az extra fehérségbe. Ha kicsit sem távolítja el, akkor is jó fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 29.